Перейти до вмісту

Саудівська Аравія

Матеріал з Вікіцитат
Прапор Саудівської Аравії
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Саудівська Аравія, офіційна назва Королі́вство Сау́дівська Ара́вія (араб. المملكة العربية السعودية‎‎, Аль-Мамляка аль-Арабія ас-Саудія) є найбільшою за площею території арабською державою Передньої Азії, займає більшу частину Аравійського півострова, і є другою за площею після Алжиру країною Арабського світ. Межує з Йорданією, Іраком на півночі, з Кувейтом на північному сході, Катаром, Бахрейном та Об'єднаними Арабськими Еміратами на сході, з Оманом на південному сході, з Єменом на півдні і Кувейтом на сході.

Цитати[ред.]

  •  

Знаєте, в цій Саудівської Аравії за один нещасний випитий коктейль вас можуть кинути за ґрати або запросто відтяти руку. Як вести справи з такими людьми?.. А багато вихідців з так званих цивілізованих країн — американці, англійці, французи, японці, — просто зі шкіри лізуть геть, щоб догодити їм і отримати вигоду з співробітництва з цими дикунами. І справа зазвичай закінчується тим, чим скінчилося в Ірані, — державним переворотом на релігійному грунті. Запам'ятайте мої слова[1]. — «Хліб по водам»

  Ірвін Шоу
  •  

Той факт, що книга є повістю про моє життя, повинен був залишатися таємницею за сімома печатками і не виходити за межі сім'ї. Батько нагадав мені про те, що в іншому випадку я не тільки відчую на собі жахливі наслідки скоєного, домашній арешт або можливе тюремне ув'язнення, але що всі чоловіки сім'ї, включаючи мого власного сина, Абдуллу, будуть зневажені і з ганьбою вигнані з патріархального суспільства Саудівської Аравії, в якому ніщо не цінується так високо, як здатність чоловіка справлятися зі своїми жінками[1]. — «Дочки принцеси»

  Джин Сессон

Примітки[ред.]