Перейти до вмісту

Росен Плевнелієв

Матеріал з Вікіцитат
Росен Плевнелієв
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Росен Асенов Плевнелієв (болг. Росен Асенов Плевнелиев; 14 травня 1964, Гоце Делчев, Болгарія) — болгарський політик, президент Болгарії з 22 січня 2012 до 22 січня 2017.

Цитати[ред.]

  •  

«Ми ж можемо побудувати газовий інтерконектор, який зв'яже нас з терміналом в грецькому Александруполісі. Таким чином ми зможемо спокійно купувати зріджений газ від десятка інших постачальників. Тобто, коли Болгарія побудує свою газову мережу і матиме постачальників-конкурентів, а не тільки одного монополіста». — про те, що треба зруйнувати в Болгарії газову монополію Росії Екс-президент Болгарії закликає зруйнувати газову монополію Росії у своїй країні (9 травня 2019 року)

  •  

«Сподіваюся, що Болгарія якнайшвидше побудує цей газовий інтерконектор з Грецією. Маю надію, що це відбудеться в період до одного року і ми зможемо купувати газ з різних джерел, зокрема і від Азербайджану, з яким у нас вже підписаний контракт на поставку газу». — про те, що Болгарія допоможе зрозуміти Росії, що навіть такій маленькій країні газ повинен продаватися не за монопольною, а за реальною ринковою ціною Екс-президент Болгарії закликає зруйнувати газову монополію Росії у своїй країні (9 травня 2019 року)

  •  

«Свого часу президент Георгій Пирванов говорив про «Великий шолом» з повністю російських проектів. Я ж замінив цей «Великий шолом» на осмислені енергетичні пріоритети. Цими пріоритетами були енергетичні лібералізація, ефективність і диверсифікація. По лінії енергетичної ефективності була розроблена національна мільярдна програма. Щодо лібералізації, то ми на сьогодні маємо енергетичну біржу, де різні компанії можуть спокійно купувати електрику. Щодо диверсифікації – то однією її складовою є згаданий вище газовий хаб «Балкан», який, я дуже сподіваюся, все-таки відбудеться». — щодо «Турецького потоку-2» Екс-президент Болгарії закликає зруйнувати газову монополію Росії у своїй країні (9 травня 2019 року)

Примітки[ред.]