Роджер Федерер

Матеріал з Вікіцитат
Роджер Федерер
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Роджер Федерер (англ. Roger Federer, нар. 8 серпня 1981, Базель, Швейцарія) — швейцарський тенісист-професіонал.

Цитати Роджера Федерера[ред.]

  •  

Головне — зберігати позитивний настрій після невдач. У кар'єрі є місце злетів і падінь. Іноді буває дуже складно, але треба приймати правильні рішення і оточувати себе правильними людьми. Тоді ти будеш щасливий і будеш отримувати задоволення від того, що маєш. Завжди хочеться чогось більшого, але якщо постійно думати про це, то ти ніколи не будеш щасливий[1].

  •  

Я вже давно задоволений своєю кар'єрою і життям — з тих пір, як виграв Вімблдон-2003 і став першою ракеткою світу. Тоді я реалізував свої дитячі мрії і реалізувався як тенісист. Тепер я просто отримую задоволення від гри і не поспішаю з завершенням кар'єри[1].

  •  

Та обставина, що так багато людей за мене переживають і стежать за моїми виступами, є одним з найважливіших мотиваторів, завдяки якому я продовжую кар'єру. Дуже часто, коли змагання проходять за межами Швейцарії, я все одно відчуваю себе як вдома. Вболівальники завжди допомагають мені після прикрих поразок. Думаю, без відданих шанувальників, я б завершив кар'єру ще в тридцять років[2].

Примітки[ред.]