Прохоров Олександр Валерійович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Прохоров Олександр Валерійович

Олександр Валерійович Прохоров — міжнародний арбітр ФІДЕ (м. Львів), секретар Президії колегії арбітрів Федерації шахів України[1][2][3].

Цитати[ред.]

  •  

У Львові вже давно назріла ідея продовжити шахове життя. В нас є дуже багато турнірів високого рівня, але останні кілька років, відколи перестав функціонувати шаховий клуб, немає середньої ланки шахістів. Відповідно середніх масових, так званих. опен-турнірів просто не стало. Отак і назріла ідея започаткувати новий шаховий рух.

Головна ідея руху — відкрите членство, запроваджене на безкоштовній основі, з певними правами, але без обов'язків. Хочемо залучити всіх людей, як шахістів, так і просто прихильників шахів: батьків, можливо родичів. Щоб якнайбільше людей вступило до цієї федерації. А відповідно до кількості людей ми можемо про себе заявляти.

Відкрите членство можливе. У нас вже є з Польщі, Азербайджану перші члени федерації. Будемо писати петицію на ім'я міста, області, щоб нам все-таки сприяли і виділили приміщення, тому що в нас зараз немає свого приміщення. Добре, що в нас є друзі, які допомагають: готелі «НТОН», «Волтер» надають нам на різних умовах приміщення, але хотілося б мати своє[4].

  •  

І головне — розвивати середню ланку шахістів, середній спорт, щоб діти могли підвищувати свій клас, а дорослі — передавати досвід. Цих дорослих потрібно повернути до шахового життя, знайти їх. Будемо достукуватися до кожного через такі більш інтеграційні турніри, щоб люди усвідомили, що у Львові знову вирує шахове життя не тільки у великих досягненнях чи дитячих шахах[4].

  •  

Можна просто прийти у будь-якиий момент, пограти, поділитися досвідом з молоддю. Відповідно молодь талановита буде зростати, показувати результати як на рівні Львова, так і на рівні України, а, можливо, Європи, світу.

І, на жаль, у Львові люблять побавитися в одноденні турніри, швидкі шахи. Так, це цікаво, але це дуже мало дає для розуміння своєї гри. Тому потрібні турніри зі стандартним контролем часу, тобто класичні[4].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg