Перейти до вмісту

Програмне забезпечення

Матеріал з Вікіцитат
Пінгвін Tux — логотип і талісман ядра Linux — вільного програмного забезпечення
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) — сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм[1].

Цитати[ред.]

  •  

Програмне забезпечення знаходиться в постійній напруженості. Будучи символічним воно необмежене у вдосконаленні; але також необмежене у змінах. — «Епіграми про програмування» (1982)

 

Software is under a constant tension. Being symbolic it is arbitrarily perfectible; but also it is arbitrarily changeable[2][3].

  Алан Перліс
  •  

Можливо, що програмне забезпечення не схоже ні на що інше, що воно призначене бути непридатним з часом: що вся справа в тому, щоб завжди розглядати його як мильну бульбашку? — «Епіграми про програмування» (1982)

 

It is possible that software is not like anything else, that it is meant to be discarded: that the whole point is to always see it as soap bubble[2][3]?

  Алан Перліс
  •  

Єдина конструктивна теорія, яка пов'яже нейробіологію і психологію, буде наслідком дослідження програмного забезпечення. — «Епіграми про програмування» (1982)

 

The only constructive theory connecting neuroscience and psychology will arise from the study of software[2][3].

  Алан Перліс

Примітки[ред.]

  1. ДСТУ 2938-94 Основні поняття. Терміни та визначення.
  2. а б в ACM SIGPLAN Notices 17 (9), September 1982, pp. 7–13
  3. а б в Пояснення деяких афоризмів(англ.)