Перейти до вмісту

Пономарьов Олександр Валерійович

Матеріал з Вікіцитат
Пономарьов Олександр Валерійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олекса́ндр Вале́рійович Пономарьо́в (9 серпня 1973, Хмельницький, Українська РСР) — український співак, композитор та народний артист України (2006). Представник України на 48-му пісенному конкурсі «Євробачення» та тренер талант-шоу «Голос країни» (2011—2013, 2015).

Цитати

[ред.]
  •  

«Я – погано. Нехай мене після цього називають як хочуть. Я вважаю, що це неправильно, неприродно, назвемо це так. Я не засуджую цих людей. Скажу більше: я їх поважаю і люблю. Серед моїх друзів і людей, з якими я навіть працюю, є багато людей, які мають стосунок до цих… Але особисто я це не підтримую. Це не означає, що я фоб. Мені не подобається, коли це афішується і показується дітям як щось нормальне. Мені не подобаються паради. Вважаю, що це не є головним. Для чого це так називати? Хочете прогулятися зі своїми друзями – прогуляйтеся по Києву або будь-якому місту Європи. Але не треба це називати так, щоб хизуватися цим. Неправильно сказав, зараз за це мене можуть убити. Краще виріжте це. Але ж звичайні люди, умовно кажучи, не ходять парадами. Не треба робити з цього норму. Мається на увазі, як норму? Це є норма для когось. Я маю на увазі, що не треба це вип’ячувати». — про ставлення до того, що зараз у всьому світі відбувається: “він”, “вона”, “вони”, “воно”, коли звертаються в літаку, наприклад, в інших країнах в інтерв’ю на каналі ютуб-блогерки Аліни Доротюк “Зараз за це мене можуть убити”: співак Олександр Пономарьов дав гомофобне інтерв’ю (29 червня 2021 року)

  •  

«Слухай, я загалом ніколи не сумнівався в українській нації, у тому, що вона є зібрана, що вона може згуртуватися. Я дуже мрію, щоб це згуртування, з’єднання плече до плеча, коли тримають стрій нашої української рідної нації, – дуже хочу, щоб воно було не тільки під час... От як було на початку війни, якийсь час тривало – я не пам'ятаю скільки: може, три місяці, чотири. Там було величезне таке об'єднання». — про почуття під час виконання гімну України в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону Олександр Пономарьов: Я мрію, щоб Україна була така згуртована весь час. Щоб не ділилася на 75/25 (15 червня 2023 року)

  •  

«Невже для цього потрібен тільки зовнішній ворог? Невже не можна придумати щось таке, щоб наша Україна була отака згуртована зараз? Після перемоги, щоб згуртувалася на тему того, щоб зробити Україну кращою? Щоб зробити правильний європейський скелет, на який потім нарощувати м'язи? Я маю на увазі всі ці реформи: судові, там, не знаю. Як це зробити, коли буде перемога? Після перемоги – дай бог, щоб вона була швидше, – як зробити так, щоб воно далі так продовжувалося?» — про те, що зробити, щоб збереглася єдність в українській нації в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону Олександр Пономарьов: Я мрію, щоб Україна була така згуртована весь час. Щоб не ділилася на 75/25 (15 червня 2023 року)

  •  

«Це традиція. Вона ніби і гарна, але нам треба згуртуватися й довести це до якоїсь красивої фінішної риски. Тому що я собі прогнозую, що одразу, коли буде перемога, у нас буде кожний казати, хто більший українець, хто більше патріот і хто що більше [під час війни] робив... І сварки будуть ці. А нам треба згуртуватися. Колись, під час Київської Русі, наші князі не змогли домовитися між собою – і ми на 300 років опинилися під монголо-татарським ігом». — про те, що в Україні велика проблема, "де два українці – три гетьмани" в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону Олександр Пономарьов: Я мрію, щоб Україна була така згуртована весь час. Щоб не ділилася на 75/25 (15 червня 2023 року)

  •  

«Боженька все управляє так, як має бути. Знаєш, у мене в пісні "На землі, у повітрі і на морі" – там є такий текст: "І Вкраїна вся піднялася з Богом в серці за своє, і одразу об'єдналася, і одразу люто б'є". Це про Україну зараз... Я не впевнений навіть, що є ще такі держави, які б могли так об'єднатися, як об'єдналася Україна, і стати так усі разом. І я мрію про те, щоб Україна була така згуртована весь час. Щоб вона не ділилася на 75/25. Щоб вона не ділилася ні за якими моментами». — про те, що, за словами глави ГУР Кирила Буданова, якби росіянам вдалося вчасно десантуватися в Гостомелі, як вони планували, то Київ би взяли, і, можливо, України вже не було б в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону Олександр Пономарьов: Я мрію, щоб Україна була така згуртована весь час. Щоб не ділилася на 75/25 (15 червня 2023 року)

  •  

«Мода була на російськомовне все. Школи були найпрестижніші - російські. Казали, я так розумію, що це КДБ тоді якісь такі запускало на вулиці шняги, що хто розмовляє українською, той із села». — про спогади артиста, за часів дитинства у Хмельницькому взагалі не було чути української мови в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону "Досі для мене загадка": Пономарьов про те, чому не поїхав до Москви, про Лободу, допомогу армії та причини розлучень (1 червня 2023 року)

  •  

«Я українську мову знав виключно зі школи. Але фактично я був російськомовним хлопцем. А мені треба писати пісні українською мовою. І тут виходить казус... Навіть не казус, а Боже провидіння, тому що я досі не розумію, як це відбулося. Тоді я подумав, що я писав як під диктовку. Але з'явилася пісня "Зіронька", в якій я не розумів навіть деяких частин тексту. Там є фраза "я лишив свої надмірні почуття у кишенях старої, як світ, маринарки". І я ходив, питав у гуртожитку на Зеленій, 96 у Львові у дівчат: "Що таке маринарка?» — про своє мовне середовище в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону "Досі для мене загадка": Пономарьов про те, чому не поїхав до Москви, про Лободу, допомогу армії та причини розлучень (1 червня 2023 року)

  •  

«Чомусь існувала така теорія, що якщо ти не поїдеш у росію, а потім не повернешся в Україну, то тебе тут не признають. Не розумію, чому. Запрошували ще в 1995-му році, але тоді, в 1994-1993-му я прийняв для себе рішення, що я, російськомовний чувак, до речі, прийняв для себе рішення, що я буду україномовним співаком. Не знаю (чому). Досі для мене загадка. Ніби це Боженька так управив. Як можна пояснити те, що я міг мати можливість співати на більшій території і заробляти більше грошей, а я прийняв таке рішення?». — про те, що саме Бог розпорядився так, щоб залишиатися в Україні в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону "Досі для мене загадка": Пономарьов про те, чому не поїхав до Москви, про Лободу, допомогу армії та причини розлучень (1 червня 2023 року)

  •  

«Я розумію, що виправдання цьому, крім як заробити грошей, я не бачу. Чому було не повернутися, як, наприклад, Лобода навіть? Вона встала, підняла і поїхала після 24-го лютого, залишила все, що в неї було, і приїхала сюди, в Україну допомагати. Чому було не зробити так хоча б? Я не виправдовую якісь попередні кроки, але це був крок, який заслуговує повагу, і я би робив так принаймні, якщо вже потрапили в ту ситуацію». — про те, що українських артистів, які навіть зараз залишаються в росії, не розуміє, але і засуджувати, керуючись Біблією, не береться в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону "Досі для мене загадка": Пономарьов про те, чому не поїхав до Москви, про Лободу, допомогу армії та причини розлучень (1 червня 2023 року)

  •  

«У мене відбулося так в житті, що зрадили - я спробував простити, потім ще раз зрадили - я не зміг простити і пішов. Так відбулося. Я Олену поважаю, вдячний їй за дочку, я поважаю її як матір своєї дитини, тому нічого поганого я не хочу говорити про неї. Це було життя». — про те, що зруйнувало його понад 9-річні стосунки з Оленою Мозговою в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону "Досі для мене загадка": Пономарьов про те, чому не поїхав до Москви, про Лободу, допомогу армії та причини розлучень (1 червня 2023 року)

  •  

«У мене було таке помилкове судження в 30 років, що я можу домовитися навіть зі змією, такий я був комунікабельний, із усіма спілкувався, мені здавалося, що я людину зможу змінити. Це була моя помилка. Ми не співпали за характерами. А потім коли вона мені сказала, що "вибирай: або я, або Женя", дочка моя, Женя ж жила завжди зі мною після нашого розлучення з Оленою, і вона не дуже її любила, скажімо так. І сказала: "або я, або Женя". Я сказав, що я доньку вибрати не можу, вона вже вибрана, а дружину можу. І так ми розійшлися. Так само зла не тримаю. Це життя. Кажуть завжди, що винуваті обидва, можливо, це і так. Я не хочу згадувати цих двох людей поганими словами, тому що це дві людини, з якими я жив і які мені народили двох прекрасних дітей, сина і доньку». — про те, чому розлучилися з Вікторією Мартинюк в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону "Досі для мене загадка": Пономарьов про те, чому не поїхав до Москви, про Лободу, допомогу армії та причини розлучень (1 червня 2023 року)

  •  

«Женя поїхала за кордон працювати ще три роки тому і досі працює там. Вона закінчила наш естрадно-цирковий коледж, він зараз інакше називається, і поїхала працювати. Працює не за спеціальністю». — про те, що підтримує стосунки з усіма своїми дітьми в інтерв'ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону "Досі для мене загадка": Пономарьов про те, чому не поїхав до Москви, про Лободу, допомогу армії та причини розлучень (1 червня 2023 року)

Примітки

[ред.]