Обговорення користувача:Nikys~ukwikiquote

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Запрошуємо до Вікіцитат!

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Signature button.png

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Свої питання, побажання, пропозиції Ви можете помістити у Кнайпі.

Ви можете допомогти поліпшити статті, додавши нові цитати, посилання на надійні джерела. Матеріал без джерел може бути підданний сумніву та вилучений.


--Riwnodennyk 18:44, 16 лютого 2008 (UTC)

Прохання пояснити щодо Алкей[ред.]

Я не знайомий з творчістю цього автора, то ж прошу пояснити, що з внесеного є цитатами, а що повним текстом твору. --pavlosh 07:25, 24 лютого 2008 (UTC)

Я пишу щодо Алкея. Я не помітив, що його вірші написало текстом, і зараз виправив. Я вирішив, що до ВікіЦитат можна написати і вірші, бо в якомусь сенсі це і є цитати. Це був давньогрецький поет, що був вигнаний з батьківщини і агітував проти Пітака. А цитатою є лише одне відоме висказування:"Хоробрі люди, ось сильніша башта міста!". --Nikys
Микито, прошу до уваги прийняти таке:
  1. Ваше рішення - помилкове. Для випадків, коли твір наводиться цілком є спеціальний окремий проект, а «ВікЦитати» призначено виключно для цитат, точніше афоризмів;
  2. То ж треба залишити лише те висловлювання, на яке ви вказуєте.
--pavlosh 18:11, 24 лютого 2008 (UTC)

Ваш обліковий запис буде перейменовано[ред.]

08:40, 20 березня 2015 (UTC)

Обліковий запис перейменовано[ред.]

04:43, 17 квітня 2015 (UTC)