Перейти до вмісту

Новруз Мамедов

Матеріал з Вікіцитат
Новруз Мамедов
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Новруз Ісмаїл-огли Мамедов (15 березня 1947, Нахічеванська Автономна Радянська Соціалістична Республіка) — азербайджанський політичний і державний діяч, прем'єр-міністр Азербайджану (21 квітня 2018 — 8 жовтня 2019).

Цитати

[ред.]
  •  

«Після розпаду Варшавського договору та СРСР основну відповідальність за процеси, що йдуть у світі, несе Захід-Європа». — допис на своїй сторінці у Twitter про те, що західно-європейські керівники повинні всебічно і глибоко продумати, до яких наслідків ведуть їхні кроки і політика, яку вони проводять Новруз Мамедов: Западные-европейские руководители должны всесторонне и глубоко продумать, к каким последствиям ведет проводимая ими политика (4 вересня 2015 року)

  •  

«Кроки, які роблять деякі структури Європейського союзу, показують, що ця організація, безсумнівно, переживає політичний клімакс». — допис на своїй сторінці у соціальній мережі Новруз Мамедов: Шаги, предпринимаемые некоторыми структурами Евросоюза, показывают, что эта организация переживает политический климакс (12 вересня 2015 року)

  •  

«Азербайджан рішуче засуджує подібні спроби та вважає їх неприйнятними. Всім чудово відомі дружні стосунки між Азербайджаном та Туреччиною, між двома братніми народами та главами наших держав. А це означає, що Азербайджан завжди поряд із Туреччиною. Туреччина вже не та, що була. Подібні спроби переворотів не можуть бути реалізовані, і суспільство не сприйме їх. На чолі Туреччини сьогодні стоять демократично обрані народом президент та уряд. Народ підтримує їх, стоїть за ними. Думаю, у Туреччині ця спроба перевороту запам'ятається як остання історія». — про те, що із занепокоєнням стежили за процесами в Туреччині спроби державного перевороту, спрямована проти волі та вибору турецького народу, перебуваючи на посаді заступника керівника Адміністрації Президента, завідувача відділу зовнішніх зв'язків Новруз Мамедов: Азербайджан решительно осуждает и считает неприемлемой попытку переворота в Турции (16 липня 2016 року)

  •  

«З огляду на свій стан я написав заяву і попросив звільнити мене з посади. Я не маю проблем зі здоров'ям. Я ухвалив це рішення у зв'язку з віком. Я вже маю бути на пенсії. Я пропрацював там три-чотири роки і зараз хочу відпочити. Хіба я маю бути на посаді і працювати до самої смерті? Я вирішив, що вже вистачить... Це було давно, чому про це зараз пишуть? Я втомився від дзвінків, їх так багато, що я не можу приділити собі часу. Вони мене нервують». — про те, що написав заяву про звільнення з посади проректора з питань науки та інновацій Азербайджанського університету мов за власним бажанням Экс-премьер прокомментировал свой уход с должности проректора вуза (7 травня 2024 року)

Примітки

[ред.]