Перейти до вмісту

Моралес Роберто Карлосович

Матеріал з Вікіцитат
Моралес Роберто Карлосович
Стаття у Вікіпедії

Робе́рто Мора́лес (повне ім'я: Робе́рто Ка́рлосович Мора́лес Му́ньйос; нар. 23 березня 1976, Запоріжжя, СРСР) — український спортивний журналіст та коментатор.

Цитати[ред.]

  •  

Якщо говорити про економіку, то ми справді близькі до реального стану справ. Він може подобатися чи ні. Але у футболі ми ще далеко від цього. Він перебуває на жорсткому утриманні. Ніхто на ньому не заробляє серйозних грошей. Навіть немає планів цього робити. Змінити це не зможуть ні фанати, ні журналісти, ні футболісти. Тільки власники клубів. Поки що вони не хочуть. Можуть ставитися до клубу більш чи менш відповідально. Але для них це все одно забавка[1].

  •  

Футбол має жити на зароблені гроші. На сьогодні це — копійки. Але інакше ніяк. Із цього починається справжній футбол. Можливо, варто зробити так, щоб клуби були акціонерними товариствами. Нам залишається чекати, коли власники захочуть це зробити[1].

  •  

Хлопці, їдете грати у Росію, то потім не ображайтеся, коли вас називатимуть гумовими виробами. Це життя. Ви маєте право робити все, що вам хочеться у рамках чинного законодавства, а люди мають право ставитися до вас у межах чинного законодавства. І не треба потім ображено все звалювати на політику[1].

  •  

Коли натуралізують великі футбольні країни чи держави з високим рівнем життя, то зрозуміла мотивація гравця. У випадку з Україною немає жодних гарантій, що команда проб'ється на великий футбольний турнір. Чим тоді мотивувати? Залишаються лише гроші[1].

Примітки[ред.]