Перейти до вмісту

Михайлюк Святослав Юрійович

Матеріал з Вікіцитат
Михайлюк Святослав Юрійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Святосла́в Ю́рійович Михайлю́к (нар. 10 червня 1997, м. Черкаси, Україна) — український професійний баскетболіст, атакувальний захисник команди НБА «Детройт Пістонс».

Цитати Святослава Михайлюка[ред.]

  •  

Всі, хто хоче грати в баскетбол, повинні брати приклад з Леброна. Він раніше всіх приходить в зал, і робить там дуже багато роботи. Джеймс дуже пильно стежить за собою. Думаю, зараз він найкращий гравець на планеті[1].

  •  

Леброн фізично міцний, він прекрасно бачить майданчик і завжди помічає те, чого не бачать інші. Стиль гри Джеймса агресивний, він вносить вклад в усіх областях, але найбільш вражаючим є його лідерство, те як він керує усією командою[2].

Цитати про Святослава Михайлюка[ред.]

  •  

Свят плавно грає. Він як тихий вбивця. Він розмовляє небагато, просто займається своєю роботою.
Він жорстко ріже, вміє працювати з м'ячем. Святослав робив хорошу роботу, атакуючи під кільцем, тому що суперники налаштовувалися на нього, як на шутера 3-очкових. Але Михайлюк добре змінює напрямок руху, розгойдує опонентів[3].

  Майлз Саймон
  •  

Михайлюк — не просто шутер. Він вміє добре захищатися. Але він додав у своїй арсенал ще один елемент, який ми не бачили в минулому році — здатність розводити м'яч[4].

  Меджик Джонсон
  •  

Ми щасливі, тому що вибрали Михайлюка на драфті. Зараз він може не тільки кидати, але і вести м'яч, проходити під кільце. Він успішно працює лівою і правою рукою. Важливим є той факт, що Святослав володіє високим інтелектом. На драфті ми шукали гравців саме з високим баскетбольним IQ[4].

  — Меджик Джонсон
  •  

Михайлюк — відмінний шутер. Я в захваті від нього. Він атлетичний і фізично міцний. Він ні від кого не відступає. Навіть якщо Святослав помиляється в якомусь моменті або здійснює неточний кидок, це відбувається не через нестачу старання або таланту.[5]

  Двейн Кейсі, головний тренер «Детройт Пістонс»
  •  

Михайлюк — дійсно хороший розпасовщик. Я розмовляв з тренерами Гранд Рапідс. Вони переконані, що в майбутньому він буде більшою мірою розігруючим, ніж будь-ким ще. Він буде тим, хто кидає розігруючим. Приємно це знати і бачити.[5]

  — Двейн Кейсі
  •  

Михайлюк виконує функції типового шутера на тренуваннях, але він різносторонній хлопець, він розумний і розуміє гру. На жаль, з ним конкурують кілька ветеранів, таких як Вейн Еллінгтон і Ленгстон Геллоуей. Для Михайлюка просто не залишається хвилин. Але ми високо цінуємо його.[5]

  — Двейн Кейсі

Примітки[ред.]