Микульський Аркадій Миколайович

Матеріал з Вікіцитат
Микульський Аркадій Миколайович
Стаття у Вікіпедії

Аркадій Миколайович Микульський (* 31 липня 1938, Боярка, Київська область) — український кінорежисер. Лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка (2002).

Цитати[ред.]

  •  

«Ні, не має такого бути. Всі напрямки є пріоритетними, всі потребують підтримки. Наприклад, захист майнових прав кінематографістів: у нас в цій ділянці ще й «кінь не валявся», а от в Росії вже прийняли закон щодо оподаткування носіїв, на які можна записати музику, відео, кіно…! А цей податок приносить Росії біля трьох мільярдів! Тож якісь гроші з цих прибутків потрапляють до кінематографістів, музикантів, на нові проекти». — про те, чи має держава визначити якийсь пріоритетний напрямок розвитку кіно, наприклад, історико-документального в інтерв'ю Кінотрилогія, яку Львів має побачити (17 червня 2013 року)

  •  

«...В нас неймовірний потенціал, головне, аби по-державному підходили до підтримки кіно. Тоді, на мою думку, це може статися доволі швидко. Але це тільки за умови, якщо держава докладе до цього значних зусиль і коштів». — про те, за скільки часу, на вашу думку, ми зможемо наблизитись хоча б до рівня Польщі, якщо в Україні почнуть активно фінансувати і підтримувати розвиток кінематографу в інтерв'ю Кінотрилогія, яку Львів має побачити (17 червня 2013 року)

  •  

«Зараз у спілці кінематографістів України на ключових місцях з’явились люди, які розуміють, що таке кіно, що таке кінобізнес, що таке творчість. Я дуже радий, що в нас з’явились свої кінопродюсери. Але вони продюсери не до кінця, тому що грошей не мають, і з прокату грошей не дістають, але принаймні вже знають схему, як треба працювати, можуть щось підказати молодим режисерам. Оця молода кінематографічна спільнота, яка склалася впродовж останніх років – в неї вже можна зробити «ковток води», яка не буде отруйною». — про те, чи відбулися якісь тенденції змін на краще в кінопроцесі в інтерв'ю Кінотрилогія, яку Львів має побачити (17 червня 2013 року)

Примітки[ред.]