Мауріціо Саррі

Матеріал з Вікіцитат
Мауріціо Саррі
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Мауріціо Саррі (іт. Maurizio Sarri, нар. 10 січня 1959) — італійський професійний футбольний менеджер, головний тренер футбольного клубу «Челсі».

Цитати Мауріціо Саррі[ред.]

  •  

Азар — гравець найвищого рівня. Думаю, він входить до трійки найкращих футболістів Європи. Я був би радий працювати з ним, адже саме такі гравці дозволяють досягти результатів і зберегти конкурентоспроможність в кінцівці сезону[1].

  •  

Я не хочу грати довгими передачами і розраховувати на підбір другим темпом. Моя гра будується через короткий пас. Я не знаю, чому так сталося, інакше негайно вніс би корективи. Тепер мені належить детально вивчити цей матч. Для вас гра триває 90 хвилин, однак для мене це близько 4 годин[2]. — Після матчу «Челсі» — «Манчестер Юнайтед», 20 жовтня 2018.

Цитати про Мауріціо Саррі[ред.]

  •  

Коли я тільки познайомився з Саррі, я подумав, що він міг би затриматися тут надовго. Я міг би утримати його влітку, так як у нього було ще два роки за контрактом, але в один момент я зрозумів, що для нього це лише питання грошей. Я підняв йому зарплату з 700 тисяч до 1,55 млн євро. Також я одного разу почув, як він сказав, що хотів би розбагатіти з наступного контракту. Він багато говорив про любов до Наполі і рідного міста. Я йому вірив, але потім подумав: а що якщо він використовує мене як банк[3]?

  Ауреліо Де Лаурентіс

Примітки[ред.]