Мамука Бахтадзе

Матеріал з Вікіцитат
Мамука Бахтадзе
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Мамука Бахтадзе (груз. მამუკა ბახტაძე; 9 червня 1982, Тбілісі, Грузинська РСР, СРСР) — грузинський політичний та державний діяч, прем'єр-міністр Грузії (2018—2019), міністр фінансів (2017—2018).

Цитати[ред.]

  •  

«Якщо уряд Росії (...) хоче мати з сусідами добрі відносини та співпрацю, засновану на взаємній повазі з Грузією, він має зробити реальні кроки до виконання взятих на себе міжнародних зобов'язань... РФ повинна вивести з території його країни свої війська». — про оцінку дій Росії стосовно війни в Грузії Президент Грузії закинув Росії окупацію (7 серпня 2018 року).

  •  

«У Грузії будь-яка група людей має право висловити свій протест. У цьому випадку я хочу повторити, що це був справедливий протест. Але протягом останніх двох годин, за якими ми спостерігаємо - це насильство, це спроба того, щоб агресивна група, "Національний рух", вивела Грузію з тих правових рамок, які були створені раз і назавжди в цій країні». — про звинувачення опозиційної партії "Єдиний національний рух" у спробі вивести країну з правових рамок Що відбувається у Грузії: спроба штурму парламенту, гумові кулі й постраждалі (21 червня 2019 року).

  •  

«Саме тому я кажу, що головним пріоритетом мого життя є освіта та молодь, оскільки саме освічена Грузія та економіка такого типу, про яку ми говоримо, є єдиним правильним шляхом та безальтернативною пропозицією для наших абхазьких та осетинських громадян. Кожен мій день починається з думок про Абхазію і так закінчується щовечора. Щодо мого зв'язку та емоційного ставлення до всього цього, я хочу сказати вам, що моя сім'я має прямий зв'язок з Очамчирі і тим болем, який у серці кожного Грузина.

Саме тому я кажу, що це — мій життєвий пріоритет. Ми повинні добре розуміти, перед якими ми стоїмо викликами та реальністю і не повинні бути відірваними від реальності, але я та та політична команда, яку, я уявляю, глибоко переконані в тому, що саме країна на європейський лад є тією важливою передумовою, яка дозволить нам повернути наших абхазьких та осетинських братів та будувати єдину, сильну, європейську країну». — про те, що саме країна на європейський лад є важливою передумовою, яка дозволить повернути абхазьких та осетинських співгромадян Каждый мой день начинается с мыслей об Абхазии и так заканчивается каждый вечер - Бахтадзе (13 липня 2018 року).

  •  

«Щодо наших активностей, звичайно, ми маємо бути більш активними, проте я не можу не згадати деяких важливих програм, які реалізуються саме з ініціативи нашого уряду. Насамперед слід зазначити програму «Крок до кращого майбутнього», яка дозволить нам поділитися з нашими абхазькими та осетинськими громадянами тими благами, які нам дали дуже важливі міжнародні угоди, вільна торгівля та візалібералізація з Європою. Ця програма в той же час має на увазі дуже багато ініціатив, які, я думаю, будуть дуже важливим кроком уперед.

Ми активно працюємо та сподіваємося, що вчасно розпочнеться програма елімінації гепатиту C для наших громадян, які проживають на окупованих територіях. З цієї точки зору я можу назвати багато інших програм, і я повністю погоджуюсь з пафосом, що так, це є питанням світогляду. Оскільки це питання світогляду, саме тому я кажу, що це є пріоритетом мого життя і головним завданням моєї політичної діяльності, щоб ми створили таку країну, таку економіку, набули такої конкурентоспроможності, яка дозволить нам об'єднати зміцнити нашу країну, разом з нашими абхазькими. та осетинськими громадянами». — про деякі програми євроінтеграції Грузії Каждый мой день начинается с мыслей об Абхазии и так заканчивается каждый вечер - Бахтадзе (13 липня 2018 року).

Примітки[ред.]