Перейти до вмісту

Ліза Лутц

Матеріал з Вікіцитат
Ліза Лутц
Медіафайли у Вікісховищі
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:

Ліза Лутц (англ. Lisa Lutz; 13 березня 1970, Південна Каліфорнія, США) — американська письменниця, кіносценаристка. Авторка серії детективів про сім'ю Спелманів.

Цитати[ред.]

  •  

Будьте гнучкими, вирішуючи, як використовувати свої таланти[1].

  •  

Коли справа доходить до публічного виступу, найважливіше, що потрібно пам'ятати: люди прийшли не для того, аби дивитися на ваш провал. Переймайтеся більш темою обговорення, а не власним его[1].

  •  

Людям комфортно бути з тими, хто відкрито говорить про свої недоліки, хто не намагається здаватися тим, кім насправді не є. Набагато легше йти по життю, якщо ти чесний і визнаєш свої слабкі сторони, а не прикидаєшся весь час[1].

  •  

Мені ніколи не спадало на думку спробувати написати ідеальну книжку, або таку, яка була б кращою за книжку іншого автора. Я просто подумала: «Я напишу книжку», і я знала, що таку книжку жоден інший не зміг би написати, тому що жоден інший — це не я[1].

Примітки[ред.]

  1. а б в г Бекол Дж. Право на помилку: 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки / Джессіка Бекол ; пер. з англ. Ілона Віннічук. — Київ : Книголав, 2018. — С. 78—86.