Перейти до вмісту

Ляшко Олег Валерійович

Матеріал з Вікіцитат
Олег Ляшко
Олег Ляшко на Майдані Незалежності у квітні 2014 р.
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Оле́г Вале́рійович Ляшко́ (нар. 3 грудня 1972, Чернігів) — український політик, народний депутат України, журналіст.

Цитати[ред.]

  •  

Якби всі депутати були такі сміливі, як Андрій Лозовой, то у Верховній Раді було б 450 спартанців, здатних захистити країну.

  •  

Знаєте, багато ходить чуток, що Ляшко якийсь не такий, що він підарас. Я на це завжди кажу: з Олега Ляшка такий же підарас, як з Азарова реформатор.

  •  

Може когось і лякають ці радикальні зміни, але це як хірургічне втручання: якщо ти не відріжеш ногу, помре весь організм.

  •  

Мене питають: «Чого ви з вилами?» Та не для того я з вилами, що в мене руки чешуться, чи робити мені немає чого, ходити з тими вилами, але це символ народного протесту. Сьогодні люди вилами гній збирають біля корови, яка їх не годує, а завтра їх доведуть, що вони з тими вилами підуть на владу. То я не хочу, щоб вони з вилами йшли на владу, а щоб вони пішли і бюлетень кинули за «Радикальну партію» на виборах, то і буде якраз найкраща форма протесту проти нинішньої влади.

  •  

Усі, хто виправдовує незнання української — манкурти без роду-племені, перекотиполе. Україна починається з мови!

  •  

Бойко з Льовочкіним їздять по московських обкомах, інструкції отримують у Кремлі. Інші їздять по брюссельських обкомах. Коли в село до людей поїдете? Коли до шахтарів на шахту? До металургів коли поїдете?

Джерела[ред.]