Перейти до вмісту

Лукаш Олена Леонідівна

Матеріал з Вікіцитат
Лукаш Олена Леонідівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Оле́на Леоні́дівна Лу́каш (12 листопада 1976, м. Рибниця, Молдавська РСР, СРСР) — проросійський політик з України, юрист, міністр юстиції України]] (2013—2014) в другому уряді Миколи Азарова. Заслужена юристка України. Кандидатка юридичних наук. Міністр Кабінету Міністрів України (2012—2013), перша жінка на цій посаді. Колишня членкиня Партії регіонів. У 2014—2018 роках перебувала під санкціями Європейського Союзу. Фігурантка бази даних центру «Миротворець», була внесена за антиукраїнську пропаганду і замах на суверенітет і територіальну цілісність України.[1] З 2018 року — ведуча «Суб'єктивних підсумків» на проросійському телеканалі «NewsOne», який пов'язують з кумом президента РФ Володимира Путіна і проросійським політиком Віктором Медведчуком.

Цитати[ред.]

  •  

«Я народилася в Рибниці, це в Придністров`ї. А жила весь час в Сєвєродонецьку, де в мене досі живуть бабуся, тато, мама. Батьки приїхали туди за розподілом при Союзі. Сєвєродонецьк тоді був хімічним центром України, місцем, де збирали перспективних фахівців з усієї країни. Вони були в захваті, побачивши це місто, в якому величезна кількість трояндових кущів, де молодим фахівцям відразу давали квартири». — про походження в інтерв'ю УНІАН в 2007 році Олена Лукаш: моя бабуся за Януковича не промахнеться (25 вересня 2007 року)

  •  

Насправді я вірю в закон тяжіння: все, що ми маємо, ми до себе притягуємо самі. Закон тяжіння діє не тільки на фізичному, а й на метафізичному рівні. І кожний з нас робить себе сам. Виходячи з цього, можна сказати, що я це сама до себе притягла, отже, сама так хотіла. — про те, хто веде по життю Олена Лукаш: моя бабуся за Януковича не промахнеться (25 вересня 2007 року)

  •  

Це дуже різні речі. У Верховній Раді - свобода маневру, тут - жорсткі рамки закону, дисципліна сувора. Депутат, відпрацювавши достатньо тривалий час в окрузі, може приїхати і відлежатися день-два. У держслужбовця такої можливості немає. У перші місяці мені здавалося, що Верховна Рада - це курорт порівняно з Кабміном. — про порівняння роботи в Кабінеті Міністрів та Верховній Раді України Олена Лукаш: моя бабуся за Януковича не промахнеться (25 вересня 2007 року)

  •  

Я об`єктивно оцінюю свої можливості, свій вік, свою підготовку. Я достатньо амбітна людина, але на сто відсотків упевнена, що мені ще багато треба працювати над собою, щоб очолити якесь міністерство. — про перспективи обійняти посаду міністра юстиції України в 2007 році Олена Лукаш: моя бабуся за Януковича не промахнеться (25 вересня 2007 року)

  •  

Мені дуже подобається Кіпр, Середземномор`я, Арабські Емірати і Підмосков`я. Неймовірні краєвиди берізок, зелень. Пролітаючи над Еміратами, завжди бачу бархани, випалену землю, і при тому люди створюють такі красиві міста. Думаєш, як же вони могли все це зробити таку красу, адже там життя практично немає. — про улюблені місця за кордоном Олена Лукаш: моя бабуся за Януковича не промахнеться (25 вересня 2007 року)

  •  

нещодавно я почала колекціонувати тарілки. У мене три тарілки. Ще я колекціоную шарфики і ангелів. Моя колекція буде з подарунків, які люди привозять мені з-за кордону. — про хобі Олена Лукаш: моя бабуся за Януковича не промахнеться (25 вересня 2007 року)

Примітки[ред.]

  1. Лукаш Елена Леонидовна (ru). Центр «Миротворець». Процитовано 7 жовтня 2020.