Лук'янченко Олександр Олексійович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Лук'янченко Олександр Олексійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Лук'я́нченко Олекса́ндр Олексі́йович (нар. 30 серпня 1947, хутір Бердичі, Ясинуватський район, Донецька область, Українська РСР, СРСР) — український політик, міський голова Донецька (з 2002 р.).

Цитати[ред.]

  •  

Я не думаю, що етично зробили ті люди, якщо їх можна назвати [людьми], які забризкали чорнилом або фарбою портрети Президента. Це зневага до своєї держави, своєї Батьківщини і влади[1]. — Про активістів, які забруднили білборди із привітаннями від Януковича.

  •  

Я його туди не ставив і знімати не буду — це моє кредо[2]! — Про пам'ятник Леніну на центральній площі Донецька.

  •  

Окремі люди без певного місця проживання набагато добросовісніше і патріотичніше ставляться до виборів, ніж десятки і сотні тисяч жителів нашого міста[3]. — Сподівається, що особи без певного місця проживання візьмуть найактивнішу участь у виборах після їх включення в реєстр виборців.

  •  

Ви не можете і не повинні давати відсіч озброєним бандитам — це завдання міліції. Я прошу вас підтримувати порядок там, де ви живете, там, де знаєте своїх сусідів, де молодь, піддавшись поганому впливу, може зіпсувати ваше майно. Захистіть у першу чергу своє — свої двори, будинки, машини і своє право на мирне життя.... У кожному райвиконкомі створюється координаційний штаб. Ви можете звернутися туди безпосередньо або через ваших голів будинкових і квартальних комітетів[4]. — Закликавши донеччан захистити свої двори, будинки, машини і своє право на мирне життя.

Примітки[ред.]