Перейти до вмісту

Крихітка на мільйон доларів

Матеріал з Вікіцитат


Крихітка на мільйон доларів (англ. Million Dollar Baby) — фільм—драма Клінта Іствуда, який отримав 4 «Оскари». Прем'єра відбулась 15 грудня 2004 року.

Цитати[ред.]

  • Люди люблять жорстокість. Люди які зупиняються на місці аварії, щоб глянути на труп, зазвичай кажуть що люблять бокс. Але вони й гадки не мають, що це таке. У боксі головне — повага. Ти здобуваєш її відбираючи в інших.
  • Іноді, щоб нанести максимально ефективний удар, потрібно спочатку відступити.
  • Мама завжди казала що не можна кривдити людей, ніггерів, чи ні.
  • З майбутнього боксера треба спочатку зняти все лушпиння і навчити його основам. Мало просто сказати новачкові: «Забудь про навички, які накопичив впродовж життя», потрібно змусити його тіло забути про них... І все це потрібно показувати знову і знову, до тих пір, поки йому не почне здаватися, що ці навички у нього з самого народження.
  • Якщо в боксі і відбуваються якісь дива, то вони трапляються тоді, коли боєць продовжує битися, незважаючи на нестачу сили і зламані ребра, розірвані нирки і сітківку що відвалилася. Дива відбуваються тоді, коли людина ризикує всім заради мрії, яку окрім неї ніхто не бачить.
  • Бокс — протиприродне заняття. Тут слід діяти всупереч традиційній логіці. Щоб переміститися лівіше, не треба робити крок вліво, а треба розвернутися на носку правої ноги, а щоб переміститися правіше — розвернутися на носку лівої. Замість того, щоб втікати від болю, як це робить будь-яка розсудлива людина, боксер кидається йому назустріч.
  • Люди щодня помирають, прибираючи, миючи посуд. І перед смертю шкодують що втратили свій шанс. А Меггі свій не втратила. Знаєш, якою буде її остання думка? — «Я здійснила свою мрію... тепер і вмирати можна.»

Джерела[ред.]