Костусєв Олексій Олексійович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Костусєв Олексій Олексійович
Kostusev фото.jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Ко́стусєв Олексі́й Олексі́йович (нар. 29 червня 1954, Невельськ, Сахалінська область, РРФСР) — український політик. Міський голова Одеси (2010—2013).

Цитати Олексія Костусєва[ред.]

  •  

Прем'єр Віктор Янукович при виконанні прийнятого бюджету сам кістьми ляже й усіх покладе[1].

  •  

Я подав у відставку, коли мене погрозами і тиском намагалися змусити здійснювати підлості. У тому числі, знищувати бізнес Ігоря Маркова. Я не міг забрати шматок хліба у сім'ї людини, з якою дружив. І пішов з поста мера. А слова у той час були марними, в житті завжди потрібні вчинки. І я свій у тій ситуації здійснив. А сьогодні абсолютно інша ситуація. У країні вже немає, і я дуже сподіваюся, більше не буде «царя», який підім'яв під себе усіх й усе. І апелювати до якого, я вам скажу прямо, було марно. Йдуть неоднозначні, драматичні, складні процеси. І з'явилися різні центри впливу. За цих умов звільнення Ігоря стає можливим. Я, як і багато одеситів, вимагаю звільнити Ігоря Маркова і повернути йому мандат народного депутата[2].

  •  

Мангуст — це здорово[3].

  •  

Я повернувся з відпустки і можу сказати, що все незаконне будівництво будемо зносити і так, що всім мало не покажеться[3].

  •  

Фасади дісталися нам у жахливому стані. І грошей на їх реконструкцію довго не було. Я не спав ночами, поки не вдалося вирішити цю проблему[3].

  •  

Є люди, які хочуть бучу, їм хочеться революції. Всі серйозні люди сіли за стіл переговорів і працюють в погоджувальній комісії, яка вирішує масу питань, вся робота комісії розписана по днях. А освистали мене кінчені реакціонери[3].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg