Перейти до вмісту

Колісник Анна Сергіївна

Матеріал з Вікіцитат
Колісник Анна Сергіївна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Анна Сергіївна Колісник (24 жовтня 1994, Лебедин, Сумська область) — український правник та політик, народний депутат IX скликання.

Цитати[ред.]

  •  

"Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни". — уривок з переписки зі Стасом під час виступу головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта у Верховній Раді України Руслана Хомчака 30 березня 2021 року Треба валити з країни, – "слуга" Колісник переписувалась під час виступу Хомчака в Раді (31 березня 2021 року)

  •  

"Я пишу не про еміграцію, а про відпочинок на травневі свята. Так, я збираюся відпочити, коли матиму перерву від роботи. Нічого спільного з „виїздом“ з країни назавжди". — уривок з поста на сторінці у Фейсбук після резонансу на попередній пост «Пишу не про еміграцію». «Слуга народу» прокоментувала свою переписку в Раді про те, що «потрібно звалювати з цієї країни» (31 березня 2021 року)

Про Анну Колісник
  •  

"Офіційної позиції партії, фракції точно щодо цього поки немає, але я думаю, що найближчим часом ми напрацюємо і повідомимо пресі, колегам. Моя особиста думка: якщо це справді вирвано з контексту і вона зможе це довести — то немає нічого кримінального, кожен обговорює свій відпочинок як вважає за потрібне...

Вона досить патріотична людина. Пройшла з нами багато виборів, але потрібно розбиратися, чи справді це було. Зрозуміти це з одного скріншоту в Telegram — дуже важко. Будемо розбиратися". — лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко про ситуацію щодо листування їх депутата Анни Колісник "Вона досить патріотична людина", — Корнієнко про "слугу", яка хотіла "звалити з країни" (1 квітня 2021 року)

Примітки[ред.]