Перейти до вмісту

Клочко Микола Олексійович

Матеріал з Вікіцитат
Клочко Микола Олексійович
Стаття у Вікіпедії

Микола Олексійович Клочко (нар. 25 червня 1978, Суми) — голова Сумської обласної ради (2014), голова Сумської обласної державної адміністрації (з 26 грудня 2014).

Цитати Миколи Клочка[ред.]

  •  

Село — дуже важлива адміністративна одиниця, яка має значний вплив на розвиток аграрної сфери всієї області, тому нам не можна допустити занепаду сільської місцевості[1].

  •  

Сумщина — це насамперед північно-східний щит України, який неухильно зміцнюємо і надалі нарощуватимемо економічний потенціал[2].

  •  

Я бачу, що багато з того, що області не вдається зробити, залежить від позиції обласної ради. Під час керування облрадою Вірою Лаврик співпраця була більш продуктивною, оскільки від вчасності проведення сесій, призначення яких зараз затягується керівництвом облради мало не на місяці, залежить і вчасність ухвалення бюджету, і вчасність прийняття інших важливих рішень. Про що можна говорити, якщо нині з прибутком працює лише два комунальних підприємства обласної ради, а винною чомусь роблять обласну адміністрацію[3]?

  •  

Щодо впливу [народних] депутатів на політику в області, то всі вони, безумовно, такий вплив мають. Тим більше що з кожним з депутатів так чи інакше пов'язана та чи інша сила, представлена в обласній раді[3].

Примітки[ред.]