Перейти до вмісту

Катрін Якобсдоуттір

Матеріал з Вікіцитат
Катрін Якобсдоуттір
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Катрін Якобсдоттір (ісл. Katrín Jakobsdóttir; нар. 1 лютого 1976, Рейк'явік) — ісландська політична діячка лівого спрямування. Прем'єр-міністр Ісландії з 30 листопада 2017 року.

Цитати[ред.]

2019[ред.]

  •  

Країни Північної Європи мають можливість взяти на себе лідерство в глобальних зусиллях щодо зміни клімату. Ми готові взяти на себе цю роль. Ми знаємо, що важко визначити пріоритети, але ми повинні прийняти свою відповідальність. Ми маємо показати людям, і не в останню чергу молодим поколінням, що ми маємо на увазі те, що говоримо, і що ми виконуємо те, що проповідуємо.[1]

  •  

Якщо ми дійсно хочемо досягти гендерної рівності, ми повинні робити радикальні речі. Ми повинні застосовувати правила там, де інакше не можна.

  •  

Я вважаю, що політика цього століття має поєднувати праві та ліві погляди. Це про тих, хто ледве може прожити на свою зарплату, про права людини, про те, як ставляться до інших... Ми ніколи раніше не мали більшої потреби в рівності.

2021[ред.]

  •  

Останні чотири роки (2017–2021) було складно і буде ускладнюватися. Але, можливо, також корисно працювати з людьми, які не згодні з тобою в усьому.[2]

Примітки[ред.]