Перейти до вмісту

Карапетян Карен Вільгельмович

Матеріал з Вікіцитат
Карапетян Карен Вільгельмович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Каре́н Вільгельмович Карапетя́н (вірм. Կարեն Վիլհելմի Կարապետյան, 14 серпня 1963, Степанакерт, Нагірно-Карабаська автономна область (НКАО), Азербайджанська РСР, СРСР) — вірменський державний діяч. 14-й прем'єр-міністр Вірменії (2016—2018). Виконувач обов'язків прем'єр-міністра Вірменії (з 9 по 17 квітня 2018 року і з 23 квітня 2018 року).

Цитати

[ред.]
  •  

«Чергове запрошення Миколи Пашиняна практично не відрізняється від попереднього, крім того, що на цей раз він не диктує, з ким потрібно прийти на переговори. Відповідь Карена Карапетяна той же, що і минулого разу. Переговори, на яких диктує порядку виключно одна сторона, а інша не може її уявити, не можуть вважатися переговорами». — про відмову зустрічатися з лідером опозиційних сил Ніколом Пашиняном Протести у Вірменії: в. о. прем'єра Карапетян відмовився зустрічатися з Пашиняном (27 квітня 2018 року)

  •  

«Навіть воюючі країни ведуть переговори і приходять до логічного рішення. Ми, вірмени, громадяни Республіки Вірменія, зобов'язані сісти у себе вдома, раціонально переговорити і знайти логічні рішення для виходу з цієї ситуації. У разі нестабільності постраждаємо всі ми, постраждає наша країна». — про те, що незважаючи на затримання сотень протестуючих в Єревані напередодні, сотні прихильників опозиційного руху, очолюваного опозиційним депутатом Ніколом Пашиняном, знову вийшли на вулиці Єревана, щоб продовжити акції мирної громадянської непокори в інтерв'ю телекомпанії «Вірменія» Прихильники опозиції у Вірменії знову вийшли на вулиці (21 квітня 2018 року)

  •  

«Це називається не переговорами або діалогом, а озвучуванням виключно власної точки зору, аж до рішення, хто буде брати участь в переговорах з іншого боку. Маючи досвід участі в переговорах, я ніколи не чув про їх проведення в такому форматі». — заява про те, що зустріч з лідером опозиції Ніколом Пашиняном скасовується, так як останній в односторонньому порядку висунув нові вимоги на сайті глави уряду Вірменії Глава уряду Вірменії пояснив зрив переговорів з Пашиняном (27 квітня 2018 року)

Примітки

[ред.]