Затока (смт)

Матеріал з Вікіцитат
Герб селища.
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Зато́ка — селище міського типу в Одеській області України. Підпорядковане Білгород-Дністровській міськраді. Відстань до районного центру — Білгорода-Дністровського — 18 км залізницею та 20 км автотрасою.

Цитати[ред.]

  •  

У Затоки своя специфіка. Місцеві санаторії існують за рахунок профспілкових путівок. Люди там відпочивають за 10% вартості. Вони не вимагають сервісу. Це абсолютно бюджетний курорт.
І коли торік приїхала наша публіка, мені не раз говорили місцеві: «Ми таких людей не бачили» або «До нас з Дніпропетровська ніхто ніколи не приїжджав».
У них кінець сезону починається в 20-х числах серпня. Місцеві санаторії торік уже стали розпускати свій персонал. Вони мені не повірили, що приїде багато людей. Махали на мене рукою: «Ну, хто там на твій фестиваль приїде». А в підсумку 2 тисячі відвідувачів за абонементами і близько 5 тисяч слухали за парканом.

 

У Затоки своя специфика. Местные санатории существуют за счет профсоюзных путевок. Люди там отдыхают за 10% стоимости. Они не требуют сервиса. Это абсолютно бюджетный курорт.
И когда в прошлом году приехала наша публика, мне не раз говорили местные: «Мы таких людей не видели» или «К нам из Днепропетровска никто никогда не приезжал».
У них конец сезона начинается в 20-х числах августа. Местные предпринимали в прошлом году уже стали распускать свой персонал. Они мне не поверили, что приедет много людей. Махали на меня рукой: «Ну, кто там на твой фестиваль приедет». А в итоге 2 тысячи посетителей по абонементам и около 5 тысяч слушали за забором[1].

  Млинарич Лілія
  •  

Коли ми місцевій владі в Затоці розповідаємо про ті партнерські відносини, які у нас були з владою Коктебеля, вони нам не вірять. Вони поки що не розуміють, що маленький готель в курортному місті, де проходить якась знакова подія, в перспективі 5-10 років буде коштувати дорожче, особливо якщо ще підняти рівень обслуговування.

 

Когда мы местным властям в Затоке рассказываем про те партнерские отношения, которые у нас были с властями Коктебеля, они нам не верят. Они пока еще не понимают, что маленькая гостиница в курортном городе, где проходит какое-то знаковое событие, в перспективе 5-10 лет будет стоить дороже, особенно если еще поднять уровень обслуживания[1].

  Млинарич Лілія
  •  

Ємність Затоки — 150 тисяч чоловік. Прийняти 5 тисяч людей — це для місцевих посильне завдання. Проблема в тому, що вони живуть не в сьогоденні, а в минулому. Ключовий посил: «Нам би сезон простояти, зиму протриматися».
І коли ми торік виїжджали з Затоки, їм знову було незрозуміло, навіщо цей фестиваль з головним болем.
Для них фестиваль — це тренінг особистісного зростання. Вихід з їх зони комфорту, коли з'являються інші люди з іншими запитами.

 

Ёмкость Затоки — 150 тысяч человек. Принять 5 тысяч человек — это для местных посильная задача. Проблема в том, что они живут не в настоящем, а в прошлом. Ключевой посыл: «Нам бы сезон простоять, зиму продержаться».
И когда мы в прошлом году уезжали из Затоки, им опять было непонятно, зачем этот фестиваль с головной болью.
Для них фестиваль — это тренинг личностного роста. Выход из их зоны комфорта, когда появляются другие люди с другими запросами[1].

  Млинарич Лілія

Примітки[ред.]