Перейти до вмісту

Заворушення у Великій Британії (2011)

Матеріал з Вікіцитат

Заворушення у Великій Британії (серпень 2011 року) — масові заворушення, що почалися ввечері 6 серпня 2011 року в районі Тоттенхем і перекинулися на інші райони Лондона та міста.

Цитати

[ред.]
  •  

Це продовження і розвиток того, що і так відбувається кожен день в цих районах. Всі дивуються, чому погромники палили свої ж власні райони. Але ніхто не дивується, чому грабежі і вбивства відбуваються ними знову ж на своїх районах. Причому щодня. <…> Просто в той момент події набули дещо інший масштаб, коли грабували відразу всіх пакистанців на розі, розбивали відразу всі вітрини, оббирали відразу всіх перехожих і так далі.[1]Інтерв'ю для «Московского Комсомольца» (14 серпня 2011)

 

Это продолжение и развитие того, что и так происходит каждый день в этих районах. Все удивляются, почему погромщики жгли свои же собственные районы. Но никто не удивляется, почему грабежи и убийства совершаются ими опять же на своих районах. Причем ежедневно. <…> Просто в тот момент события приобрели несколько другой масштаб, когда грабили сразу всех пакистанцев на углу, разбивали сразу все витрины, обирали сразу всех прохожих и так далее.

  Oxxxymiron

Примітки

[ред.]
  1. Карцев Н. “Режут, давят и насилуют каждый день”. Лондонские погромы глазами очевидца // Московский Комсомолец — Переглянуто: 1 квітня 2016