Перейти до вмісту

Дєєва Анастасія Євгенівна

Матеріал з Вікіцитат
Дєєва Анастасія Євгенівна
Стаття у Вікіпедії

Анастасія Євгенівна Дєєва (нар. 2 березня 1992, Остер, Козелецький район, Чернігівська обл.) — заступниця міністра внутрішніх справ з 2016 р.[1]

Цитати

[ред.]
  •  

Я була до цього абсолютно готова. Мені шкода, що люди так реагують. Я не хочу створювати комусь якісь незручності, але я вже два роки працюю над реформуванням Міністерства внутрішніх справ. Це проекти, які я запустила і які ще з нашою командою запустимо. Я в них не сумніваюсь. І тому, мабуть, треба пережити просто[2]. — Про своє призначення у МВС.

  •  

Я вам розкажу про свої почуття абсолютно відверто. Щойно люди почнуть ставитися до посади, не як до місця, а почнуть ставитися як до функції, до важкої роботи. Державна служба — не просто якийсь привілей, а це позиція, на якій потрібно працювати, реалізовувати проекти. Тоді ми зрушимося з точки[2].

  •  

Я страшенно не люблю ярлики і узагальнювати будь-що. Стиль — це відображення людського характеру, душі і інтелекту. Я завжди в це вірила, і у мене ніколи не виникало проблем з гардеробом. На моє переконання, одяг повинен доповнювати, а не спотворювати людину[2].

  •  

Я — прихильниця натуральності і мінімалістичності… Класика, гарсон-стайл і мінімалізм — це відтінки того, що я вибираю в одязі. Знаю точно, що жінка почувається красивою тоді, коли відчуває, що вона як риба в воді, і це її стихія. Для мене таким є моя робота і костюм чоловічого крою[2].

  •  

Я — не шопоголік, не цікавлюсь модою, якщо чесно, і не читаю глянець. Для мене купівля одягу — це якийсь природний процес. Купую одяг, коли вона по-справжньому мені подобається і западає в душу[2].

Примітки

[ред.]