Перейти до вмісту

Довідка:Майданчик

Матеріал з Вікіцитат

На майданчику ви можете попрактикуватися з мовою розмітки Вікіцитат. Він призначений для експериментів та тестування, там Ви можете вивчати мову розмітки не побоюючись нашкодити Вікіпедії.

Перші кроки[ред.]

Ваші дії Результат

"Клікніть" по посиланню: Вікіцитати:Майданчик (Найкраще, якщо Ви відкриєте його в новому віконці чи новій закладці).
Для цього наведіть мишку на посилання та натисніть праву кнопку мишки, після чого виберіть "відкрити у новому вікні"\"открыть в новом окне".

Буде відкрито сторінку "Майданчик", ймовірно вона буде пустою, або вже міститиме текст що був введений іншими користувачами.

Вгорі сторінки ви побачите декілька закладок: "стаття", "обговорення" та ін. Натисніть на закладку "редагувати".

Буде виведена нова сторінка, з вікном що міститиме текст "Майданчика" (т.з. вікно редагування), де Ви можете його редагувати.
Дивні символи, що Ви їх можете зауважити в тексті, це так звані "теги", вони дозволяють форматувати текст та створювати посилання між статтями. Найважливіші теги описані в Довідці.

У цьому вікні, ймовірно, вже буде текст - сміливо видаліть його.

Внесіть деякі зміни до тексту та клікніть по кнопці "Попередній перегляд" внизу віконця редагування.
Наприклад: "Істинно добра людина не бачить свого милосердя", або "Сорок - старість молодості, п'ятдесят - молодість старості."

Текст вгорі вікна зміниться.

Увага! Якщо інший користувач намагався зберегти сторінку одночасно із Вами, станеться ситуація відома під назвою "конфлікт редагувань". В цьому випадку, верхня частина сторінки покаже текст іншого користувача, нижня — Ваш, а посередині будуть відображені відмінності між двома версіями. Ви можете скопіювати та вставити Ваш текст із нижньої частини сторінки у верхню та повторно зберегти Вашу сторінку.

Напишіть ще декілька речень, та зробіть декілька абзаців за допомогою порожніх рядків. Натисніть на кнопку "Зберегти статтю".

Стаття буде збережена, а ії зміст доповнений згідно з вашим останнім редагуванням.