Перейти до вмісту

Джусь Ярослав Анатолійович

Матеріал з Вікіцитат
Джусь Ярослав Анатолійович
Стаття у Вікіпедії

Ярослав Джусь — український бандурист, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Цитати[ред.]

  • «Інформаційний простір нашої країни, на жаль, не сприяє тому, щоб люди слухали українську пісню, музику. Тому часто музикантам і поодинці, й гуртом на щось вплинути важко. Але спосіб такого зацікавлення є. Передусім музичний продукт повинен бути високоякісним, щоб зламати стереотип другорядності української музики. І, звісно, потрібно в будь-який спосіб просувати цей продукт через засоби масової інформації.»
  • «Є багато свідомих, патріотично налаштованих людей, але таке враження, що вони живуть не в сучасному світі. Не розуміють потреби суспільства, як зробити національний продукт цікавим. Ці люди мають величезні амбіції, тож не можуть об'єднатися. У результаті майже нічого масштабного не відбувається.»
  • «У нас немає державної підтримки української мови. Переважна більшість інформації — іноземною мовою. Людина освічена може „фільтрувати“ цей інформаційний потік. Але коли чужинська мова звучить скрізь упродовж кількох десятків років, навіть освічені люди починають думати нею, поети складають цією мовою вірші й знову все повертається в інформаційний простір. У результаті замкнене коло: яка мова нас оточує, такою ми й думаємо. Тому держава повинна передусім захищати і популяризувати українську мову.»

Посилання[ред.]