Перейти до вмісту

Джесіка Стерн

Матеріал з Вікіцитат
Джесіка Стерн
Медіафайли у Вікісховищі

Джессіка Ів Стерн (народилася 11 лютого 1958) — американський вчений і дослідник тероризму, професор-дослідник у Школі глобальних досліджень Парді Бостонського університету. Працює в робочій групі Інституту Гувера з національної безпеки та права[1]. У 2009 році отримала грант Ґуґґенхайма за свою роботу про травми та насильство. Спеціальний дипломатичний посланець з прав ЛГБТ.

Цитати

[ред.]
  •  

«Коли людина отримує документи, що засвідчують особу, яка відображає її справжню суть, вона живе з великою гідністю та повагою». — про те, що в США видали перший паспорт із позначенням статі "X" з метою забезпечення прав людей, які не ідентифікують себе, ані як чоловік, ані як жінка У США видали перший паспорт зі статевою приналежністю "X" (27 жовтня 2021 року)

  •  

«Одна з моїх цілей у рамках роботи із захисту прав людини ЛГБТІК+ полягає у скороченні періоду часу, який людям доводиться чекати до реалізації та захисту їхніх прав людини. Кажуть, що п'ятдесят років тому справи були гірші, ніж сьогодні, але цього недостатньо. Якщо ви живете в середовищі, в якому ви зазнаєте дискримінації та насильства, ви потребуєте захисту прямо зараз, і тому необхідно прискорити прогрес для представників ЛГБТІК+ скрізь». — про те, що протягом десятиліть у всьому світі займалася захистом прав ЛГБТ-спільноти Знакомьтесь: Джессика Стерн, специальный посланник США по продвижению прав человека ЛГБТИК+ (3 листопада 2021 року)

  •  

«Дуже деякі уряди країн світу висловили відданість справі поваги до прав людини ЛГБТІК+ у своїй зовнішній політиці. США можуть вплинути на ситуацію, поважаючи універсальний характер прав людини. Сполучені штати можуть стати джерелом надії та натхнення для інших». — про те, що працюватиме з урядами, організаціями громадянського суспільства та приватним сектором над просуванням однакового ступеня поваги до прав людини ЛГБТІК+ у всьому світі Знакомьтесь: Джессика Стерн, специальный посланник США по продвижению прав человека ЛГБТИК+ (3 листопада 2021 року)

Примітки

[ред.]