Перейти до вмісту

Джасінда Ардерн

Матеріал з Вікіцитат
Джасінда Ардерн
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Джасінда Кейт Лорелл Ардерн (англ. Jacinda Kate Laurell Ardern; 26 липня 1980, Гамільтон, Нова Зеландія) — новозеландська політична діячка, прем'єр-міністр Нової Зеландії (2017—2023), член Палати представників Нової Зеландії 49-го, 50-го, 51-го, 52-го та 53-го скликань від Лейбористської партії та лідерка партії (2017—2023).

Цитати[ред.]

  •  

...для інших жінок у 2017 році абсолютно неприйнятно говорити, що жінки повинні відповідати на це запитання на робочому місці. У 2017 році це неприйнятно. Жінка вирішує, коли вона вирішить мати дітей. — Як цитується в "Jacinda Ardern: It is 'totally unacceptable' to ask women about baby plans" by Anna Bracewell-Worrall, Newshub (2 серпня 2017 року)

  •  

Звичайно, все залежить від активності уряду. Коли у вас ринкова економіка, все зводиться до того, чи визнаєте ви, де ринок зазнав краху і де потрібне втручання. Невже останнім часом підвело наш народ? Так. Як ви можете стверджувати, що досягли успіху, якщо ваше зростає приблизно на 3%, але ви маєте найгіршу безпритульність у розвиненому світі? Як можна стверджувати, що зростання змушує людей почуватися процвітаючими, коли доходи більшості людей не встигають за інфляцією? Тому заходи мають змінитися. Нам потрібно переконатися, що ми дивимося на здатність людей справді мати змістовне та прийнятне життя, де їхньої праці насправді достатньо, щоб вижити та утримувати свої сім’ї. [...] Ми проводили кампанію щодо змін, які, на нашу думку, потрібні, але, за моїми мірками, якщо у вас є сотні тисяч дітей, які живуть у будинках, де їм не вистачає на виживання, це явний провал. Як ще можна це описати? — Про заяву Вінстона Пітерса про те, що капіталізм зазнав поразки для багатьох новозеландців у інтерв'ю з Лізою Оуен у Newshub Nation (21 жовтня 2017 року).

  •  

Я очолюю уряд, який складається з трьох незалежних партій, які досягли консенсусу щодо питань, які ми будемо спільно вирішувати. Той факт, що ми працюватимемо разом, не применшує ідентичності цих сторін. Існує низка причин, чому довіра та пропозиція є формою домовленості, яка відповідатиме потребам окремих партій, і чому інші віддадуть перевагу коаліції. У мене немає проблем, і я не ставлю під сумнів свою роль чи повноваження, просто дозволяючи стороні самій обговорити це питання. — Про те, чому зелені поза коаліцією в уряді в інтерв'ю з Лізою Оуен у Newshub Nation (21 жовтня 2017 року).

Примітки[ред.]