Дені Коте

Матеріал з Вікіцитат
Дені Коте
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дені́ Коте́ (фр. Denis Côté; нар. 16 листопада 1973, Перт-Андовер, Нью-Брансвік, Канада) — незалежний канадський кінорежисер, сценарист, продюсер і кінокритик.

Цитати[ред.]

  •  

Надворі 2022 рік. Якщо я хочу дивитися порно – комп’ютер завжди поряд зі мною. Навіщо мені знімати мої власні фантазії як якомусь 75-річному режисерові, у якого не було сексу останні 15 років і він використовує кіно, щоб знімати їх? Історія кінематографа знає багато подібних прикладів. Але мені не потрібно це робити. Все що мені потрібно я можу знайти у своєму особистому житті[1].

  •  

Чи повинен ти намагатися поводитися як психотерапевт, будучи кінематографістом? Чи повинен ти поводитися як експерт в чомусь, будучи автором фільму? Ми не проводили репетиції, не говорили годинами про «психологічне значення» усього, що відбувається в фільмі. Ми не збиралися проходити психотерапію та спілкуватися з великою кількістю спеціалістів[1]. — про знімання стрічки «Останнього літа»

  •  

Я навіть не впевнений, що цей фільм про секс. Це фільм про людських істот, їхню неідеальність та про те, які ми прекрасні.
Саме з цією думкою ми робили цей фільм.
Якщо ви уважно його подивитеся, то в ньому немає вуаєристичних сцен, в ньому немає шокуючих сцен, чогось, чого ви ніколи раніше не бачили. Тут немає нічого супер непристойного[1]. — про стрічку «Останнього літа»

Примітки[ред.]