Перейти до вмісту

Дезоксирибонуклеїнова кислота

Матеріал з Вікіцитат
Анімація структури фрагменту ДНК.
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Дезоксирибонуклеї́нова кислота́ (ДНК) — один із двох типів природних нуклеїнових кислот, що забезпечує зберігання, передачу з покоління в покоління і реалізацію генетичної програми розвитку й функціонування живих організмів. Основна роль ДНК в клітинах — довготривале зберігання інформації про структуру РНК і білків.

Цитати[ред.]

  •  

Мікрофон, гітару, олівець і все, що у мене є, я використовую для того, щоб змусити людей повірити в те, що божественне світло є навіть в ДНК[1].

  Карлос Сантана
  •  

Українська молодь — це ДНК нації, це програма розвитку майбутнього і від того, як молодь буде розвиватися, починаючи з першого класу школи, який ДНК буде формуватись в української молоді, таку ми матимемо українську державу[2].

  Іван Крулько
  •  

У 1950-х роках величезним відкриттям, яке змінило наше життя, було ДНК. Ти просто стежиш за порядком букв, а все інше – дрібниці. Якби у вас був чарівний мікроскоп, за допомогою якого ви могли б зазирнути в ядро, ви побачили б мільйони частинок, що рухаються навколо. Тому знадобився теоретичний прорив, щоб сказати: «Подивіться, ви просто маєте дотримуватися порядку букв. І це єдине, що має значення». Те саме нам потрібно зрозуміти й про мозок: який в нього код, які фундаментальні речі стоять за його роботою[3].

  Девід Іґлман

Примітки[ред.]