Перейти до вмісту

Гуннар Нордаль

Матеріал з Вікіцитат
Ґуннар Нордаль
Нордаль (у центрі) в складі легендарного тріо Ґре-Но-Лі
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ґуннар Нордаль (швед. Gunnar Nordahl; 1921 — 1995) — шведський футболіст, нападник. Відомий своїми виступами за італійський «Мілан» у 1950-х роках разом із двома іншими шведськими форвардами — Ґуннаром Ґреном і Нільсом Лідгольмом.


  • Ґрен, Лідгольм і я мали телепатичний зв'язок один з одним, який ми виробили за роки спільних тренувань.

Про Нордаля[ред.]

  • Він забивав голи і з близької і з далекої відстані. Він міг створити позицію, про яку інші навіть не знали, що така може існувати. Він був одним із найкращих гравців усіх часів і, на мою думку, одним з найкращих бомбардирів. (Ґуннар Ґрен)
  • Якби він був у нас в 1950-му, я впевнений, що ми би посіли вище місце, ніж третє. Нордаль народився, щоб забивати голи. Він не був надто атлетичним, але настільки розумно шукав правильне місце, що міг послати м'яч у сітку зі зав'язаними очима. (Джордж Рейнор, головний тренер збірної Швеції)
    • If we’d had him in 1950, I’m certain we’d have done better than third place. Nordahl was born to score goals. He was not the most athletic, but he was so intelligent at finding space and could put the ball in the net with blindfolds on.

Джерела[ред.]