Гудімов Павло Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Павло Гудімов
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Павло́ Володи́мирович Гуді́мов (нар. 12 жовтня 1973) — український музикант, гітарист, колекціонер мистецтва. Лідер гурту «Гудімов», колишній гітарист гурту «Океан Ельзи».

Цитати[ред.]

  • Щоб заробляти, музиканту не обов'язково випускати альбоми, можна грати концерти, займатись архітектурою, як я.
  • Львів — це столиця генделиків.
  • Найкраща річ, пов'язана з анархією сьогодні, — це соціальна відповідальність. Анархія — це тримати все у своїх руках. Під контролем не вийде, але у своїх руках — це точно. У художньому середовищі людей, які поводяться анархічно, вишукано анархічно, є більш ніж половина.
  • Якщо телебачення не поміняється, його можна вже закривати. З екранів показують, що талант — це технологія. На очах усієї країни тебе будуть розпинати і критикувати зірки, які займаються самолюбуванням при цьому, і врешті-решт ти поїдеш у тур, а потім тебе зіллють. Тому що через три роки ти нікому не будеш потрібен.
  • Зараз є певний ренесанс у нашій культурі. Єдине, що культура є така... блаженна, вона є бідна, вона є голодна. З однієї сторони звучить жалюгідно, а з іншої сторони, можливо це і є найкращий час культури. Вона виживає, красиво виживає — бідні, але горді.

Джерела[ред.]