Перейти до вмісту

Григорчук Роман Йосипович

Матеріал з Вікіцитат
Роман Григорчук
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Григорчук Роман Йосипович (н. 1965) — український футбольний тренер. У минулому — український та радянський футболіст, нападник. Відомий як тренер даугавпілського «Дінабурга», ФК «Вентспілс», запорізького «Металурга» та одеського «Чорноморця».

Цитати[ред.]

  • Для мене головне, щоб футболіст виходив на поле з жагою грати, і кожним своїм жестом, кожним своїм рухом він повинен підкреслювати, що принциповий, хоче вигравати і робить для цього все можливе. І тут же досягати результату. Без цього немає сенсу грати в хорошій команді.
  • Для мене «Чорноморець» - це бренд. Навіть одна назва клубу з такими традиціями повинна розбурхувати уяву будь-якої футбольної людини.
  • Ніколи жоден тренер не скаже, що його все влаштовує в складі команди. Амбітним людям властиво прагнути покращувати навіть хороше, постійно прогресувати. Очевидно, що необхідно здійснювати селекційні кроки, вносити зміни у навчально-тренувальну роботу. Всі дії повинні бути спрямовані не на підтримку або утримання, а виключно на розвиток клубу. Футболістам необхідно прогресувати не кожен місяць або рік, а кожну хвилину, в кожному епізоді на полі намагатися ставати сильніше і сильніше.

Про Григорчука[ред.]

  • Найсильніший стратег. Живе футболом, живе своєю ідеєю. Вміє дохідливо викласти свої вимоги - показує на макеті, роз'яснює, що він конкретно хоче бачити у виконанні того чи іншого футболіста. Якщо комусь щось незрозуміло - включає нарізки з різних матчів. Готовий вести дискусію і переконувати. (Дмитро Безотосний)

Джерела[ред.]