Перейти до вмісту

Георгій Квірікашвілі

Матеріал з Вікіцитат
Георгій Квірікашвілі
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Георгій Джемалович Квірікашвілі (груз. გიორგი კვირიკაშვილი; 20 липня 1967, Тбілісі, Грузинська РСР) — грузинський політичний і державний діяч, прем'єр-міністр Грузії з 30 грудня 2015 до 20 червня 2018 року.

Цитати[ред.]

  •  

«Я хотів би повідомити громадськості про рішення, яке ми обговорювали з командою. Сьогодні я залишаю посаду прем'єр-міністра». — про підтвердження, що він залишив свою посаду та йде у відставку Прем'єр Грузії Гарібашвілі заявив, що йде у відставку (29 січня 2024 року).

  •  

«Як відомо, я почав працювати на посаді голови уряду другий термін у найважчий період, в умовах внутрішньої та міжнародної політичної, економічної та соціальної криз. Я чітко служив нашій країні, безкомпромісно захищав інтереси нашої країни і народу, пишаюся результатами, яких ми досягли за цей період разом з командою». — про те, що наприкінці 2023 року представив звіт громадськості про його роботу протягом трьох років Прем'єр Грузії Гарібашвілі заявив, що йде у відставку (29 січня 2024 року).

  •  

«За такий короткий період, природно, з поста віце-прем'єра неможливо розібратися в специфіці всіх структур, тому в складі, в якому я працював разом з цією командою протягом трьох років, виходимо в парламент завтра і, дуже сподіваюся, отримаємо мандат і продовжимо працювати». — про пояснення особливостей роботи на новій посаді У майбутньому прем'єрі Грузії бачать ставленика Іванішвілі (28 грудня 2015 року).

  •  

«…На медіа лежить велика відповідальність за те, щоб не тиражувалася антидержавна інформація. Ми вітаємо рішення Громадського мовника про призупинення такої передвиборної агітації, яка спрямована проти державності і суверенітету. Також закликаємо всі інші медіа-засоби максимально намагатися не стати жертвою пропаганди, нехай навіть через необдумані дії... Уряд Грузії знову-таки скористається всіма наявними законними і демократичними важелями для того, щоб не допустити антидержавної пропаганди, і вітає всі відповідні ініціативи з боку неурядового або політичного сектору». — про те, що уряд Грузії скористається усіма наявними законними і демократичним важелями, щоб не допустити антидержавної пропаганди і вітає всі відповідні ініціативи з боку неурядового або політичного сектору У Грузії мають намір заборонити проросійську партію (15 серпня 2016 року).

Про нього
  •  

«Георгій Квірікашвілі є представником тієї політичної родини, в якій значиться Іраклій Гарібашвілі і буде визнаний одним з лідерів, як Бідзіна Іванішвілі». — Новим прем’єром Грузії може стати глава МЗС Георгій Квірікашвілі (29 січня 2024 року).

  — лідер фракції "Грузинська мрія" Георгій Вольські

Примітки[ред.]