Перейти до вмісту

Віоріка Денчіле

Матеріал з Вікіцитат
Віоріка Денчіле
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Віоріка Денчіле (рум. Viorica Dăncilă; 16 грудня 1963, Рошіорій-де-Веде) — румунський політик, прем'єр-міністр Румунії з 29 січня 2018 року до 4 листопада 2019 року[1].

Цитати[ред.]

  •  

«Це політична згуртованість, проілюстрована необхідністю єдності держав-членів, економічна і територіальна згуртованість, необхідна для зменшення розривів у розвитку між державами-членами та між регіонами, а також соціальна згуртованість, що є важливою для збереження чотирьох основних свобод внутрішнього ринку ЄС». — про пріоритети румунського головування у Раді ЄС Головні цілі румунського семестру в Раді ЄС (16 січня 2019 року)

  •  

«Я повторила те, що я сказала ще з початку піврічного головування Румунії в Раді ЄС, а саме, що не буде ніяких термінових постанов у сфері судочинства, що дискусія довкола системи судочинства більше не існуватиме, що ми дійсно підтримуємо незалежність судової системи, хочемо правову державу та дотримання прав і свобод громадян. Ми також обговорили Механізм співробітництва та перевірки, в рамках якого ми хочемо відновити дискусії пунктуально. Вже не були жодні застереження з боку першого віце-президента Європейської комісії Франса Тіммерманса на адресу Румунії». — про те, що Румунія прагне незалежного правосуддя та дотримання прав громадян Прем’єр-міністр Румунії в Брюсселі. Прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле провела зустрічі, у вівторок у Брюсселі, з чільними посадовцями Європейської комісії (5 червня 2019 року)

  •  

«...знають реальність, однак не бажають прийняти її"... Я вважаю, що ці люди аутисти та не бачать і не чують того, що є очевидним для тих, хто є добросовісним». — про критику членів Європарламенту, які займаються дезінформацією, під час виступу в ефірі одного з телеканалів Румунії
 Румунській прем'єрці дозволили називати європарламентарів аутистами (27 лютого 2018 року)

  •  

«Це безвідповідальне ставлення, яке не відображає позиції уряду і з яким я не хочу мати нічого спільного. Відтепер будь-які схожі заяви від членів уряду буде покарано в такий спосіб». — про висловлювання міністерки освіти Румунії Катерини Андронеску про викрадення й убивство 15-річної Александри Мецешану Прем'єр-міністерка Румунії звільнила міністра освіти через скандальне висловлювання про загибель 15-річної дівчинки (2 серпня 2019 року)

  •  

«Подібні заяви свідчать про відсутність розуміння трагічного випадку в Каракалі. Ми зобов'язані захищати наших дітей від викрадень, агресії, жорстокого поводження та торгівлі людьми. Це безвідповідальне висловлювання, яке не відображає позицію уряду, і яке я не хочу ототожнювати з виконавчою владою». — про висловлювання міністерки освіти Румунії Катерини Андронеску про викрадення й убивство 15-річної Александри Мецешану Главу Міносвіти Румунії звільнили через недоречні заяви щодо резонансного вбивства (2 серпня 2019 року)

Примітки[ред.]