Перейти до вмісту

Важкий метал (музика)

Матеріал з Вікіцитат
Виступ українського блек-метал гурту «Nokturnal Mortum» на фестивалі «Hell Fast Attack»
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Важки́й мета́л (хе́ві-ме́тал, від англ. Heavy metal) — стиль рок-музики, якому притаманні агресивні, драйвові риси та підсилені гітари з дисторшном. Важкий метал став продуктом розвитку блюзу, блюз-року, року і прогресивного року. Його основою стала музика хард-рокових виконавців, які в період з 1967 до 1974 років на основі блюзу і року створили нове важке звучання, сконцентроване на гітарах і ударних.

Цитати[ред.]

  •  

Метал — це останній бастіон справжнього бунту, справжньої мужності, справжніх чоловіків, які зібралися разом. Це нормально, що пацани приходять на концерт металу, знімають футболки, крутять ними довкола голови і біснуються, а не корчать з себе чуттєвих придурків. Я люблю жінок, я відношуся до них з повагою, але в той же час я чоловік. Мені подобається тусуватися з друзями і робити різні дурниці. Все просто. Метал — одне з останніх місць, де можна це робити[1].

  Корі Тейлор
  •  

Метал — це екстремальна музика, тому тематика текстів відповідна — екстремальна[2].

  Ерік Петерсон
  •  

Важкий метал у своїй основі є маршовою музикою - це велетенська, тяжка, військова, лякаюча до смерті музика. Термін з'явився згодом але ідея виникла значно раніше[3].

  Боб Езрін

Примітки[ред.]