Перейти до вмісту

Біньямін Нетаньягу

Матеріал з Вікіцитат
Біньямін Нетаньягу
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Біньямін Нетаньягу (івр. בנימין נתניהו; нар. 1949) — ізраїльський політик, прем'єр-міністр Ізраїлю.

Цитати[ред.]

  •  

Єрусалим — столиця Ізраїлю, він ніколи не буде розділений і залишиться столицею держави Ізраїль, столицею єврейського народу на віки вічні.

 

Jerusalem is Israel's capital, will never be divided, and will remain the capital of the State of Israel, the capital of the Jewish people, for ever and ever.

  •  

Я не думаю, що на Іран можна покластися. Я не думаю, що можна покластися і на інших радикалів, таких як Талібан. Вони відправили Аль-Каїду бомбити Нью-Йорк і Вашингтон. Про що вони думали?

 

I don’t think you can rely on Iran. I don’t think you can rely on other radicals like the Taliban. They dispatched Al Qaida to bomb New York and Washington. What were they thinking?

  •  

Палестинці хочуть державу, але натомість вони повинні запропонувати мир. Що вони хочуть зробити в ООН — це отримати державність, не даючи Ізраїлю миру, або миру і безпеки.

 

The Palestinians want a state, but they have to give peace in return. What they're trying to do in the United Nations is to get a state without giving Israel peace or giving Israel peace and security.

  •  

І, до речі, новина: Ізраїль — єдина країна, в якій усі підтримують Америку, як опозиція, так і коаліція. І я уявляю весь народ Ізраїлю, який говорить: «Спасибі, Америко».

 

And by the way, a piece of news, Israel is the one country in which everyone is pro-American, opposition and coalition alike. And I represent the entire people of Israel who say, 'Thank you, America.

Джерела[ред.]