Боделан Руслан Борисович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Боделан Руслан Борисович
Стаття у Вікіпедії

Русла́н Бори́сович Бодела́н (нар. 4 квітня 1942) — радянський партійний діяч, український політик, народний депутат України 1-го та 2-го скликання, перший секретар Одеського обласного комітету КПУ, голова Одеської обласної ради, міський голова Одеси (серпень 1998 — квітень 2005).

Цитати Руслана Боделана[ред.]

  •  

Сама обстановка, яка в той час панувала в місті, де діяли десятки криміногенних структур, вона сприяла будь-якому злочину. І миритися з цим я не міг. І не бачив інших сил і можливостей, як змінити владу в місті[1]. — Про 1997 р.

 

Сама обстановка, которая в то время царила в городе, где действовали десятки криминогенных структур, она способствовала любому преступлению. И мириться с этим я не мог. И не видел других сил и возможностей, как сменить власть в городе.

  •  

Моє рішення йти на вибори 1998 року було викликано перш за все вбивством Бориса Дерев'янка. Вбивство це, я не звинувачую нікого, хто там убив, знайшли його, засудили, але хто замовник до сьогоднішнього дня не відомо[1].

 

Мое решение идти на выборы 1998 года было вызвано прежде всего убийством Бориса Деревянко. Убийство это, я не обвиняю никого, кто там убил, нашли его, осудили, но кто заказчик до сегодняшнего дня не известно.

  •  

Політика Гурвіца — це політика на руйнування, на дестабілізацію. Я знав, що ніяких заворушень в місті немає. І ми знаємо всіх, хто це готує. Йдеться про елементарну провокацію. Абсолютна більшість людей добре розуміють ситуацію[1].

 

Политика Гурвица — это политика на разрушение, на дестабилизацию. Я знал, что никаких беспорядков в городе нет. И мы знаем всех, кто это готовит. Речь идет об элементарной провокации. Абсолютное большинство людей хорошо понимают ситуацию.

  •  

Я можу сказати сьогодні що після мого обрання обстановка в місті стала зовсім інша. Вона була робочою, спокійною, люди не з'ясовували стосунки, спокійно працювали і вирішували багато для міста проблем[1].

 

Я могу сказать сегодня что после моего избрания обстановка в городе стала совершенно иная. Она была рабочей, спокойной, люди не выясняли отношения, спокойно трудились и решали многие для города проблемы.

Цитати про Руслана Боделана[ред.]

  •  

В Одесі був створений конгломерат обласної влади, а нею керував Руслан Боделан, правоохоронних органів, бандитів, які діяли разом і неугодних їм вони змітали зі свого шляху. Вони йшли на все[1]. — Про 1997 р.

 

В Одессе был создан конгломерат областной власти, а ей руководил Руслан Боделан, правоохранительных органов, бандитов, которые действовали вместе и неугодных им они сметали со своего пути. Они шли на все.

  Едуард Гурвіц
  •  

Якби Боделан нормально б керував містом 4 роки, в нормальному порядку містилися вулиці, внутрішньоквартальні проїзди, в будинки подавалося тепло і вода, забудовувалося місто, не продавалось би узбережжя, об'єкти і землі, хто б пам'ятав про Гурвіца[1]?

 

Если бы Боделан нормально б руководил городом 4 года, в нормальном порядке содержались улицы, внутриквартальные проезды, в дома подавалось тепло и вода, застраивался город, не продавалось бы побережье, объекты и земли, кто бы помнил о Гурвице?

  — Едуард Гурвіц

Примітки[ред.]