Богдан Андрій Йосипович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Богдан Андрій Йосипович
Andriy Bohdan (crop).jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Андрі́й Йо́сипович Бо́гдан (нар. 3 грудня 1976, Львів, УРСР) — український юрист, голова офісу президента України (з 21 травня 2019 року), відповідає за всю комунікацію, за правові і політичні питання, член РНБО (з 31 травня 2019 року).

Цитати[ред.]

  •  

Богдан: Парахоботіки узбагойтесь)))
У вільний від роботи час, куда хочу туди іду, — Хочу на весілля в Сан Тропе
Хочу на фронт в Пески)))
Принципово — не красти (но цього Вам не понять).
Мендель Юлія: Сен-Тропе не котирується. Тільки Мальдіви.[1][2]Голова ОПУ, Андрій Богдан, та прес-секретарка президента Зеленського, Юлія Мендель, прокоментувати присутність Богдана на весіллі юриста Андрія Довженка в Сен-Тропе (Франція) у День Незалежності України, 22—24 серпня 2019 року.

  — Допис на своїй сторінці у Facebook, 26 серпня 2019 року
  •  

Богдан: Знаєте, скільки бюджет [витрати] міста Прага [столиці Чехії, в тричі меншої за Київ]? 2 мільярди 800 мільйонів доларів. А знаєте, скільки бюджет міста Києва? 2 мільярди 200 мільйонів доларів. Де наша Прага?
Віталій Кличко: Бюджет [надходження] міста Києва 4 роки тому був 18 мільярдів гривень, а сьогодні – 60.
Богдан: О, бачите, ви вмієте заробляти, але не вмієте тратити… Ви лишаєтеся мером Києва. Просто з’являється [наша] людина, яка вас контролює. Ви, з одної сторони, самі приймаєте рішення, куда платити, і самі контролюєте – правильно, вчасно, чи достатньо, чи можна ще добавити. Але, коли появляється людина, яка зі сторони приходить і контролює вас, ви уже заперечуєте, вам це не подобається…
Савік Шустер: Ви як юрист вважаєте, що призначена людина має право контролювати обрану [на виборах] людину?
Богдан: У нашому суспільстві витрачання коштів завжди треба контролювати…
Антон Геращенко: Не розглядаєте тоді варіант введення подібного роду посад по контролю від імені державної влади за місцевим самоуправлінням в різних містах, якщо здається, що гроші там витрачаються або керуються погано? Чи це буде стосуватися лише міста Києва?
Богдан: Я вважаю що найкращим контролером за мером є прокурор.[3]Глава Офісу президента Андрій Богдан пояснив меру Києва Віталію Кличку, як правильно розпоряджатися бюджетом столиці. І чи буде так відбуватися в інших містах України.

  — Ток-шоу Савіка Шустера «Свобода слова» на каналі «Україна», 6 вересня 2019 року

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg