Перейти до вмісту

Боб Арум

Матеріал з Вікіцитат
Боб Арум
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:

Bob Arum (нар. 8 грудня 1931, Нью-Йорк, США) — американський юрист, боксерський промоутер і бізнесмен. Він є засновником і головним виконавчим директором Top Rank, компанії професійного просування боксу, що базується в Лас-Вегасі.

Цитати[ред.]

  •  

Василь Ломаченко — найкращий. У нас в Top Rank є багато чудових бійців, але ця молода людина — найкраща з кращих.
Мухаммед Алі був найкращим бійцем всіх часів. Василь Ломаченко — найсильніший боксер сучасності[1].

  •  

Гарсія не любить користуватися можливостями, він завжди був таким. Хоча в нього неймовірний талант. Спенс переможе його, і в такому випадку Майкі скаже, що його переміг більш важкий боксер. Він точно боїться проводити поєдинок проти Ломаченка в тій же вазі, Василь зробить із нього ідіота. Якщо Гарсія буде битися з Ломаченком так само, як він бився з Істером, його точно знищать[2].

  •  

Я не думаю, що це був би конкурентний поєдинок. Флойд був дуже-дуже хороший, але Лома — боєць набагато кращий. Багато хто говорить, що Флойд програв перший бій Кастильо. Хоч Флойд і був відмінним бійцем, але він не може бути прирівняний до Ломаченко[3].

  •  

Бій з Педрасою буде складним для Ломаченка, тому що у Педраси є стиль, який може доставити проблем. Але я не думаю, що в легкій вазі хтось дійсно може скласти конкуренцію Ломаченку. Він особливий[4].

  •  

Анатолій — геній. До того ж він працює не лише з Ломаченком, але і допомагає іншим українцям: Усику, Гвоздику. Він просто геній тактики. Батько Ломаченка справді геній, якщо ми говоримо про бокс. Він відданий своєму синові. Всі в боксі розуміють наскільки цей тренер розумний і хороший[5].

Примітки[ред.]