Перейти до вмісту

Барна Олег Степанович

Матеріал з Вікіцитат
Олег Барна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Барна Олег Степанович — український громадсько-політичний діяч, правозахисник, педагог. Член партії «Блок Петра Порошенка». Народний депутат України 8-го скликання.

Цитати[ред.]

  •  

…я чітко сказав, що вибачуся лише перед Богом і перед своїм народом, але в жодному разі не перед цинічним і брехливим мажором, яким є Яценюк.[1]. — Після інциденту з Арсенієм Яценюком (намагався віднести прем'єра від трибуни).

  •  

Найбільше «легалізоване» зло в українській «демократії» та «свободі слова» — це лукавство, брехня, маніпуляції фактами, подання недостовірної, неповної, необ’єктивної та односторонньої, або вирваної з контексту чи такої що спотворює зміст інформації, що стало надприбутковим засобом політичної боротьби, проплаченої травлі на публічних осіб, дискредитації політиків на замовлення їх опонентів тощо. Як бачимо, таким лукавим «бізнесом» займаються як власники телеканалів, ЗМІ, псевдоінтернет-ресурсів, псевдожурналісти, псевдоблогери та і звичайні люди, котрі поширюють дану неправдиву інформацію. Відчував не один раз на собі таку брехливу "ласку" від провідних телеканалів до окремих тернопільських жовтомордих інтернет-ресурсів. Дані дії суперечать закону про інформацію, про друковані ЗМІ, кодексу журналіста та порочать честь цієї професії. Отож потрібно запровадити жорстке покарання власникам інформаційних засобів, псевдожурналістам, псевдоблогерам, користувачам соцмереж, що унеможливить їх подальшу злочинну професійну діяльність із поширення неправди чи маніпуляцій. Саме тоді справжні журналісти, лицарі слова стануть володарями інформації, істини, котру будуть доносити людям

  допис у «Фейсбук», 29 січня 2018

Примітки[ред.]

  1. Денис Лучка. Олег Барна: «Я вибачуся лише перед Богом і перед своїм народом, але в жодному разі не перед цинічним і брехливим мажором, яким є Яценюк» // Нова тернопільська газета. — № 2 (786) (20-26 січ.), 2016. — С. 3.