Перейти до вмісту

Балтача Олена Сергіївна

Матеріал з Вікіцитат
Олена Балтача
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Оле́на Сергі́ївна Балта́ча (англ. Elena Baltacha; 14 серпня 1983, Київ — 4 травня 2014, Іпсвіч, Англія) — британська професіональна тенісистка. Впродовж тривалого часу була першою за рейтингом тенісисткою у Великій Британії. Найвищий світовий рейтинг - 49 місце (13 вересня 2010 року). Донька футболіста Сергія Балтачі (віцечемпіона Європи-1988 і володаря Кубка кубків-1986).

Про неї[ред.]

  •  

У неї було все: і чудова техніка, і розуміння гри, вона була дуже дисциплінованою та працьовитою дівчинкою. Вона чітко усвідомлювала свою мету та стрімко рухалася до неї кожного дня. Я вважаю, що всі ці фактори змогли принести їй успіх в професійній карʼєрі.

  Сергій Балтача[1]
  •  

..Олена мала змогу тренуватися та грати з найкращими гравцями Шотландії. Вже в 16 років Олена стала першою ракеткою країни, вона вигравала абсолютно всіх – і жінок, і чоловіків. Згодом вона поїхала на юніорський Вімблдон, дійшовши до фіналу, а після цього взагалі стала першою ракеткою Великої Британії.

  — Сергій Балтача[1]
  •  

Вже в 18 років в неї почалися серйозні проблеми зі здоровʼям, в неї була важка хвороба печінки, яка завжди турбувала її впродовж всієї карʼєри. Якби не ця хвороба, я впевнений, що вона була би першою чи другою ракеткою світу.

  — Сергій Балтача[1]
  •  

Я дуже пишаюся Оленою та всім тим через, що вона пройшла та чого досягла. Вона була дуже сильною за характером і ніколи не плакала.

  — Сергій Балтача[1]

Примітки[ред.]