Перейти до вмісту

Артур Расізаде

Матеріал з Вікіцитат
Артур Расізаде
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Артур Таїр огли Расізаде (азерб. Artur Tahir oğlu Rasizadə; 26 лютого 1935) — азербайджанський політичний і державний діяч, прем'єр-міністр Азербайджану (1996—2003 та 2003—2018).

Цитати

[ред.]
  •  

«І настрій, і здоров'я у мене добре. Досить відмінне». — про те, що причин для занепокоєння немає і зараз його стан здоров'я дуже добрий Артур Расизаде прокомментировал распространившиеся новости о своем здоровье - ОБНОВЛЕНО (23 жовтня 2021 року)

  •  

«Паспорт моєї покійної матері й досі в мене. За радянських часів не можна було підробити паспорт, тому це брехня, що моя мати була вірменкою. Батько моєї матері був бельгійцем. Він приїхав до Ростова у період царської Росії. Там він відкрив маленьке підприємство з виробництва міді, що використовується для пошиття взуття. Там вони й познайомилися з моєю покійною бабусею. Моя бабуся була наполовину російська, наполовину полячка. Там вони одружилися. Коли моїй мамі було 6 років, її батько помер, тож вона його не пам'ятала. Коли ситуація у Ростові погіршилася, сім'я моєї матері переїхала до Гянджи, яка називалася тоді Кіровобадом. Там моя мама познайомилася з моїм покійним батьком, і вони одружилися. Ось і все». — про національність своєї матері в інтерв'ю сайту Modern.az. Экс-премьер Артур Расизаде впервые рассказал о национальности своей матери и «тайне» своего имени (14 липня 2020 року)

  •  

«Моя мати насилу народила мене. Батько назвав мене на честь сина з книги "Овод" письменниці Етель Ліліан Войнич. Мати хотіла, щоб мене звали Теймур чи Тофік. Але мій батько під впливом, який здійснила на нього ця книга, назвав мене Артуром. А безграмотні люди кажуть, що Артур – вірменське ім'я, тому що ті, хто не читають книги, не можуть знати такого». — про про значення свого імені, наголосивши, що воно не є вірменським в інтерв'ю сайту Modern.az. Экс-премьер Артур Расизаде впервые рассказал о национальности своей матери и «тайне» своего имени (14 липня 2020 року)

  •  

«Газети пишуть, мовляв Артур муаліму вже стільки років, йому вже час піти у відставку, скоро його звільнять і т. п. Це пишуть уже років 20. Звичайно, колись Артур Расізаде залишить цю посаду, і тоді ці газети напишуть, мовляв, бачите, ми ж казали, що його звільнять.

Артур муаллім, має високий інтелект, здорову свідомість. Необхідно оцінювати його роботу, а чи не вік. Якщо хтось помітить помилку в його роботі, рішеннях та вказівках, то він може відзначити це, Артур Муалім нормально поставиться до цього». — про те, що у пресі Артура Расізаде більше критикують за вік, а не за роботу Пресс-секретарь премьера: Артур Расизаде полон сил, здоров, он занимается спортом (13 березня 2017 року)

  — керівник прес-служби Кабміну Азербайджану, заслужений журналіст, доктор філософських наук, письменник-публіцист Акіф Алі
  •  

«Будь-який журналіст, який цікавиться станом здоров'я прем'єр-міністра, може прийти до Кабінету міністрів о 08.30, у цей час під'їжджає кортеж Артура Расізаде, і до 19.00 прем'єр-міністр перебуває на своєму робочому місці.

Прем'єр-міністр ніколи до кінця не використовує своєї відпустки. Щорічно він використовує два тижні від своєї відпустки, їде в тихе місце, відпочиває там, після чого знову повертається до роботи. Жодних серйозних проблем зі здоров'ям у нього немає. Крім того, Артур Расізаде постійно займається спортом». — про відсутність проблем зі здоров'ям Пресс-секретарь премьера: Артур Расизаде полон сил, здоров, он занимается спортом (13 березня 2017 року)

  — керівник прес-служби Кабміну Азербайджану, заслужений журналіст, доктор філософських наук, письменник-публіцист Акіф Алі
  •  

«Дехто каже, що Артур Расізаде не знає азербайджанської мови. Але це не так, він знає його чудово. Щодо певного акценту, то він присутній у багатьох людей, які здобули освіту за радянських часів». — про знання азербайджанської мови Пресс-секретарь премьера: Артур Расизаде полон сил, здоров, он занимается спортом (13 березня 2017 року)

  — керівник прес-служби Кабміну Азербайджану, заслужений журналіст, доктор філософських наук, письменник-публіцист Акіф Алі
  •  

«Частота появи в ефірі не говорить про якість роботи держслужбовця. Артур Расізаде має дуже щільний графік, у нього немає часу давати інтерв'ю». — про те, чому Артур Расізаде ніколи не робить заяв і не дає інтерв'ю, як інші міністри Пресс-секретарь премьера: Артур Расизаде полон сил, здоров, он занимается спортом (13 березня 2017 року)

  — керівник прес-служби Кабміну Азербайджану, заслужений журналіст, доктор філософських наук, письменник-публіцист Акіф Алі

Примітки

[ред.]