Перейти до вмісту

Анна Іваненко

Матеріал з Вікіцитат
Анна Іваненко
Стаття у Вікіпедії

Анна Іваненко — українська художниця-ілюстраторка та дизайнерка.

Цитати[ред.]

  • «У 2014 році це було дуже неясно й несподівано. В тій серії подій не те що було важко розібратись, але це дуже спантеличувало. А 2022-го, мені здається, це взагалі в міжнародній практиці дуже незвична ситуація, коли війна навпаки була передбачувана. Ми за кілька місяців втомилися від тривоги: чи все зараз почнеться, чи ні? Тому це категорично різні відчуття».
  • « На самому початку війни ми просто почали це робити, тому що це хороший спосіб документувати реальність. Добре, що зараз багато є проєктів, що документують, фіксують, записують історії — й у текстовому, й у графічному вигляді. Мене це дуже тішить, адже всі ці історії важливі. Це документування правди матиме значення для написання правдивої історії надалі. Його зручно робити в формі коміксу, адже це репортажний характер. Ця форма дає можливість давати якийсь текст, пояснення, хронологію, послідовність подій»[1].
  • Наші комікси були опубліковані в канадській газеті The Globe and Mail. Її наклад становить понад 300 тисяч примірників. Мати можливість розповісти нашу історію — це велика честь, і ми намагаємося використовувати будь-яку можливість говорити про Україну. Наше життя під час війни — це також великий привілей, ми в теплому і досить безпечному місці. У нас є можливість щось робити, щоб допомогти своїй країні"[2].

Примітки[ред.]