Перейти до вмісту

Ілон Маск

Матеріал з Вікіцитат
Ілон Маск
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ілон Маск (англ. Elon Musk; нар. 1971) — американський підприємець. Засновник космічної компанії SpaceX, Tesla Motors, співзасновник платіжної системи PayPal. Розробник високошвидкісної системи транспорту «Гіперпетля» (Hyperloop).

Цитати

[ред.]
 •  

Відверто кажучи, я думаю, що більшість людей можуть навчитись набагато більше, ніж думають. Вони відмовляються, навіть не спробувавши. Одна маленька порада: важливо уявляти знання як свого роду семантичне дерево – впевніться, що розумієте фундаментальні принципи – стовбур і головні гілки – перш ніж поринати в дрібні гілки або листя, інакше їм ні на що буде опиратися. Є хороша цитата Черчілля: «Коли проходиш через пекло, продовжуй рух».Серія запитань-відповідей з Ілоном Маском на Reddit, 5 січня 2015 [1]

 •  

Коли я приймаю душ. — Відповідь на питання: Яка щоденна звичка чинить на вас найбільший вплив?[1]

 •  

Якщо хочете бути близько до переднього краю, особливо у технології, приїжджайте в Америку.

 •  

Я обирав між тим щоб просто дивитися, як це відбувається, або бути частиною цього.

 •  

Довготермінова і гранична ціль – Святий Грааль – ми можемо зробити життя мультипланетарним… Звучить трохи безумно, але це відбудеться, але тільки тоді, коли люди зроблять транспорт, щоб добратися туди. Ми робимо прогрес на шляху великої філософської мети, будуючи одночасно міцний бізнес. [2]

 •  

Ми висадились на Місяці, але ми не зробили нічого кращого з того часу. Я розчарований, що ми не досягли подальшого прогресу з часу програми Аполлон. І я навіть не бачив плану, який би казав, що нам би хотілося перевершити Аполло.

 •  

Хоча я новий в бізнесі, моя команда – ні. Я міг би сказати, що ще ніколи раніше не було космічної компанії в історії. Я не думаю, що коли-небудь була така група талановитих людей в одному місці, в одній компанії, які займаються космічною ракетою. Коли у вас мільйони доларів, це міняє ваш спосіб життя, і кожен хто говорить інакше, говорить маячню. Мені не потрібно працювати, з стандартної точки зору. Але, знаєте, я це роблю. Я працюю щодня і на вікенди, і я не брав відпустку роками.

 •  

 Я хотів би померти на Марсі. Але не від удару об поверхню. Vance, Ashley (13 September 2012). "Elon Musk, the 21st Century Industrialist".

 •  

З поверненням, дитинко[3]! — Про перший успішний спуск на Землю нижньої ступені ракети-носія Falcon 9.

 •  

Мені здається, забагато розумних людей пішло в інтернет-проекти, фінанси і право. Це одна з причин того, що ми не бачимо стільки інновацій, скільки хотілося б.[4]

 •  

Моя родина боїться, що мене вб'ють росіяни.[4]Про те, що SpaceX створює серйозну конкуренцію для російської космічної галузі.

 •  

Може, я в дитинстві читав забагато коміксів. У коміксах завжди йдеться про порятунок світу. Мені здалося, що треба робити світ кращим, тому що протилежне не має сенсу.[4]

Про Ілона Маска

[ред.]
 •  

Він є одним із найпопулярніших лідерів громадської думки в Росії. У той же час він відіграв дуже важливу роль у підтримці України, надаючи їй системи Starlink і підтримував телекомунікації в Україні, частково оплачені урядом США. Ілон Маск має величезний вплив та неймовірну популярність. Путін грає на его великих людей, дає їм відчуття, що вони можуть зіграти певну роль. Але насправді вони лише прямі передавачі меседжів від Володимира Путіна[5].

  Фіона Гілл

Примітки

[ред.]