Перейти до вмісту

Ізовітова Лідія Павлівна

Матеріал з Вікіцитат
Ізовітова Лідія Павлівна
Стаття у Вікіпедії

Лідія Павлівна Ізовітова (3 жовтня 1947, Христинівка, Христинівський район, Черкаська область) — голова Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України. Президент Спілки адвокатів України (2011—2016).

Цитати[ред.]

  •  

Принципи самоврядності є важливою гарантією незалежності професії. Єдине членство в професійній організації дозволяє забезпечувати високий рівень фаховості за допомогою уніфікованих правил, єдиних програм підвищення кваліфікації та стажування, рівних можливостей в користуванні сервісами Єдиного реєстру адвокатів України (ЄРАУ), наявності документів єдиного зразка. — про співпрацю та комунікацію з професійною спільнотою адвокатів усередині країни та з міжнародними інституціями? Інтерв'ю Голови Національної асоціації адвокатів України Лідії Ізовітової (28 листопада 2022 року)

  •  

З точки зору адвокатської етики взагалі немислимо, щоб адвокат обшукував адвоката. Тому такий документ я не підпишу ні за яких умов! Але є в адвокатському середовищі є і протилежна думка, якщо такий текст меморандуму народився. Вони не вважають порушенням адвокатської таємниці випадки, коли один адвокат «вивчає» документи іншого, в тому числі щодо визначення слідчого судді, і видає наявні там документи. — про демократію в адвокатурі України З'їзд — це можливість обрати у демократичний спосіб найбільш гідного кандидата — Лідія Ізовітова в інтерв”ю “Юридичній практиці” (7 червня 2017 року)

Про автора[ред.]

  •  

«Керівництво Національної асоціації адвокатів жодного разу не засудило вторгнення РФ, жодного разу не звернулось про притягнення зрадників до відповідальності. Рада адвокатів під головуванням Лідії Ізовітової та секретаря Ігоря Колесніка на численні звернення оголосило, що оцінку діям адвокатів-зрадників буде давати «після закінчення воєнного стану». — про позиції Господарі української адвокатури. Хто кинув виклик Медведчуку та Ізовітовій? (6 грудня 2023 року)

  — Адвокат Ілля Костін