Перейти до вмісту

Іван Гашпарович

Матеріал з Вікіцитат
Іван Гашпарович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Іва́н Гашпа́рович (словац. Ivan Gašparovič; 27 березня 1941, Полтар) — президент Словаччини з 15 червня 2004 до 15 червня 2014 року, кандидат наук, доцент.

Цитати

[ред.]
  •  

«Ми дуже зацікавлені у тому, щоб Угода про асоціацію ЄС-Україна була підписана. Якщо б цього не сталося, то ці переговори були б заморожені на тривалий час». — про підтримку України напередодні саміту у Вільнюсі та бажання пояснити Віктору Януковичу важливість підписання угоди про асоціацію з ЄС СЛОВАЧЧИНА РОЗРАХОВУЄ НА ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ УКРАЇНИ З ЄС - ГАШПАРОВИЧ (21 лютого 2013 року)

  •  

«Ми маєм велику зацікавленість в тому, щоб Україна стала надійним і стабільним партнером щодо постачання носіїв до Європи. Ми вітаємо те, що Україна стала членом Європейської енергетичної спільноти. Це великий позитивний крок, який піде на користь обом державам і кінцевому споживачу в Європі». — про значний потенціал для розширення контактів між Україною та Словаччиною, ведення діалогу та розвитку співпраці під час зустрічі із Президентом України Віктором Януковичем Гашпарович: ми зацікавлені в тому, щоб Україна стала надійним партнером (6 жовтня 2010 року)

Примітки

[ред.]