Медведєв Андрій Олегович

Матеріал з Вікіцитат
Медведєв Андрій Олегович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Андрі́й Оле́гович Медве́дєв (нар. 31 серпня 1974, Київ) — український тенісист. Переможець 11 турнірів АТР; фіналіст Відкритого Чемпіонату Франції 1999 року. Почесний президент Федерації тенісу України з 2006 року.

Цитати[ред.]

  •  

Розумієте, ці люди у Росії живуть у якомусь своєму світі самообману. Крихти з державного столу, які їм діставалися, створили якийсь середній клас, у якого фактично немає нічого, чим можна пишатися.
Я ріс у 80-х роках і чудово пам'ятаю Радянський Союз. Це ж злиденна країна була, а потім — перебудова, черги, дефіцит, всі боялися, щоб нічого не сталося. Потім росіянам дали трішки грошиків, вони поїхали у Туреччину, Єгипет і стали кричати, мовляв, ми — Росія, Ростов, Тагіл, Москва... А раніше на курортах у Європі називалися болгарами, щоб не дізналися, звідки вони. Більшості населення у Росії просто запудрили мізки політики, вони бачать все у спотвореному вигляді, але їм це подобається[1].

  •  

Я чомусь впевнений, що якби в Україні була нафта, як у Росії чи Саудівській Аравії, то у нас все було б по-іншому. Українець не піде воювати і не купить «Rolex». Він вкладе гроші у господарство, щоб все красиво було, доглянуто: квiти перед парканом, чисті свинки та будинок-замок, як у Європі. Тому що абсолютно інша, ніж у Росії, культура[1].

  •  

У сім'ї з ким завгодно може бути важко. Ось на корті людина — зірка, а вдома він може бути невпевненим або деспотом, нечупарою або, навпаки, педантом.
Теніс — це егоїстичний вид спорту. Спортсмени довгий час живуть одні, і коли у твій світ тенісу потрапляє нова людина, то може бути нелегко. Хоча найчастіше тенісистам, навпаки, потрібна підтримка, якесь материнське плече, щоб побут поза кортом був забезпечений і тили прикриті[1]. — Про сім'ю з професійним спортсменом.

  •  

Однозначно. Незважаючи на уральські корені, я щасливий, що народився в Києві. Якщо мене мобілізують, піду воювати, буду захищати свою країну. За кордон не виїду[1]. — Чи може назвати себе українцем.

Примітки[ред.]